Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5 függetlenítés?

IPhone 5 függetlenítés?

Figyelt kérdés
[link] ha jól látom, az USA-ban 100 FT alatt van az iphone, de nem függetlenül. Na, ha én azt ott megveszem, mondjuk AT&T-sen, akkor azt itthon lehet függetleníteni?

2012. okt. 27. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Először is, hogy számoltad ki azt, hogy "100 FT alatt"??? :D:D

Másodszor felesleges ezen gondolkoznod, nem tudod megvenni. Ahhoz, hogy előfizetést köthess lakcím kell az USA-ban, ezen kívül nem szállítanak ide, Magyarországra.

2012. okt. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
[link] et elég olcsó az amerikaiaknak, vagy náluk havidíjasan is lehet venni? egyébként úgy gondoltam, hogy amerikában lakok, megveszem, és amikor hazajövök itthon is használom.
2012. okt. 27. 22:49
 3/11 anonim ***** válasza:

láttam a linket, de a 100FT alatt akkor sem jött át :D


Igen, ezek havidíjas előfizetésre vállalt hűségidővel kerülnek ennyibe.

Hogy gondoltad, hogy Amerikában laksz és megveszed, mármint az egész kint lakást hogyan gondoltad? Ne haragudj, de hány éves vagy?

2012. okt. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A 16 gigás kerül 200 dodóba, kb. 40-45 között lehet most Forintba számolva(tippre), szóval azt a 100 FT-ot nagyon elnézted.A másik, jha...előfizetéssel annyi, meg utána törleszted a részletet, és nyilván, hogy nem a legolcsóbb net-, meg előfizetéses csomagban árulják kint sem az iPhone-t...
2012. okt. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szvsz ha kint megveszed, meg miegyéb, ugyanannyi lesz a végösszeg kb, mintha itthon vennéd meg egy szolgáltatói csomagban.Azt tán nem gondoltad, hogy majd a nagy USÁban kakiért-pisiért dobálják utánad az iPhonet?!
2012. okt. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
boooocs, 100ezer forint!!!:D
2012. okt. 28. 00:20
 7/11 A kérdező kommentje:
100EZER!!!100000!!! fel se tűnt.
2012. okt. 28. 00:21
 8/11 A kérdező kommentje:
hát nem értettem, mert a magyar apple store-ban nincsen havidíjas csomagban (ha jól tudom) igazából csak érdekelt.
2012. okt. 28. 00:23
 9/11 anonim ***** válasza:

Ott van a 'valassz modellt' resz alatt a valassz egy szolgaltatot... At&t, sprint vagy verizon wireless...kifizeted a 200 dolcsit pl. a 16 gigasert, aztan kapsz melle egy olyan elofizeteses csomagot, hogy a magyar atlag fizetest figyelembe veve a gatyad is ramenne...ugyanugy x eves husegidovel van ott is minden, mint ahogy itt mennek a dolgok, de ahogy a kollega is mondta, kinti bejelentett lakcim, meg stb nelkul eleg nehez lesz naluk barmilyen szerzodest is kotni, arrol nem is beszelve, hogy szolgalto valogatja kint azt, hogy fuggetlenul arulja-e, vagy nem.Ha jol tudom(majd kijavitanak, ha nem...) Az at&t-s telok fuggetlenithetok, es hasznalhatok akar itt is, mert az nem cdma halozaton uzemelnek.CDMA-s teloval meg bszhatod az csak cdma halozaton mukodik, az usa-ban, japanban, meg ahol ez a halozat van meg...

Szvsz meg mindig az a legegyszerubb ha itthon, mo-n veszed meg a telodat.Bar az meg nyilvan cdma halozaton nem mukodik, de itthon ez nem is fontos jelen helyzetben...

2012. okt. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
No! Még mindig nem fejtették meg a kis mazsolák a "Hogy szerezzek fillérekért ifont, miközben a sok barom a gatyáját is kifizeti érte" című feladványt? :))
2012. okt. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!