Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok olyan helyet mondani...

Tudnátok olyan helyet mondani Debrecenben, ahol beveszik a használt telefonomat?

Figyelt kérdés

A piacon nem adnának érte semmit, így inkább máshol próbálkoznék eladni. A neten szerintem szintén nincs esélyem, egy ilyen régi telefonnal(bár lehet, hogy később megpróbálom): [link]

Jártam egy műszaki zálogházban, ott azt mondták nem veszik be, meg egy telefonosnál is azt mondták. Ettől még lehet, hogy egy másikba bevennék. Valaki tudna olyan helyet, boltot, bizományit mondani, ahol fizetnének érte? Tudom, hogy keveset, de most az is jól jönne. Előre is köszönöm!



2012. okt. 28. 08:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!