Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lett a Nokiámmal (5130...

Mi lett a Nokiámmal (5130 XpressMusic)?

Figyelt kérdés

Ma headsettel zenét hallgattam. Azt akartam, hogy EGY zenét ismételjen, ezért a MicroSD-ről átraktam a telefon Zenefájlok mappájába (Tudom, hogy a zenelejátszót is be lehet állítani egy szám ismétlésére, de ezt akkor elfelejtettem). Egy ideig szólt aztán kikapcsolt a telefon. Bekapcsoltam. Először azt hittem, hogy nincs elég szabad hely a telefonban, de ez a zene 5MB-os és általában 12MB szabad hely szokott lenni. A zene már nem volt a Zenefájlok mappában. Gondoltam megnézem a memória állapotát és nem hittem a szememnek. Azt írta ki, hogy a telefon Játékok mappája 16GB-ot foglal, igen tényleg gigabájtot. Megnyitottam a mappát és találtam benne egy rakás furcsa nevű, ismeretlen kiterjesztésű fájlt, amik több gigabájtot foglaltak, legalábbis a telefon szerint. Még törölni sem lehetett őket. Le voltam döbbenve, csak néztem őket. Ekkor a telefon kiírta, hogy "Játékok megnyitása", pedig egy gombot se nyomtam meg. Elkezdtem nyomkodni a híváslerakó gombot, akkor visszatért alaphelyzetbe. Aztén fogta magát és elkezdett fehéren világítani a képernyő. Semmire sem reagált. Kivettem az akksit, azóta be sem kapcsol. Gondoltam a zene vírosos, feltöltöttem a VirusTotalra, ez jött ki:

[link]


Mi lelte a telefont és mit tegyek?



2012. okt. 28. 18:53
 1/4 Emberek ***** válasza:
próbáltad belapcsolni kártya nélkül? am ha van kártyaolvasód, és sd adaptered, akkor a microSD-ról mint háttértár csinálj egy vírusvizsgálatot. ha ott nem talál, akkor vsz a telefonon van, ami szervízt jelent :(
2012. okt. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kivettem a MicroSD-t, így bekapcsolt. De azok a hülye fájlok még mindig ott vannak.
2012. okt. 28. 19:04
 3/4 A kérdező kommentje:
Végigküldtem egy vírusvizsgálatot a MicroSD-n, semmi.
2012. okt. 28. 21:09
 4/4 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam újratelepíteni a szoftvert, de a telepítés közben megszakadt a kapcsolat. Most már be sem kapcsol.
2012. okt. 29. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!