Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia X10 Mini...

Sony Ericsson Xperia X10 Mini Pro android 2.1 telómat rotolni szeretném. Hogy kezdjek neki meg van a rom is. Esetleg a kérdésekre mi lesz a válasz vagy mire kell válaszolni? Nem csináltam még ilyet ez lesz az első. El kéne egy-két jótanács.

Figyelt kérdés

itt a link::: [link]

én a 11. választatom ki.


2012. okt. 28. 19:42
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:

Az "Előfeltételek minden rom esetén" van egy link. Na, azt nézd meg, mert ott megvan minden ami kelleni fog.


Esetleg a kérdésekre mi lesz a válasz vagy mire kell válaszolni?


Milyen kérdések?

2012. okt. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:

amiket néztem videókat mindig voltak kérdések maibe volt két választási lehetőség Yes/No

én ilyenre gondoltam

2012. okt. 28. 20:30
 3/41 A kérdező kommentje:

meg néztem amit mondtál.Nekem Ez egy kicsit bonyolult

am én pl ezt a videót néztem : http://www.youtube.com/watch?v=dLcRWLUebqo&feature=related

2012. okt. 28. 20:33
 4/41 anonim ***** válasza:
Ebben csak a rom telepítése van benne, de idáig el is kell jutni. Azt meg a már említett linken található leírás alapján lehet megcsinálni.
2012. okt. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
tudsz nekem egy olyan videót linkelni amibe rootolnak is?
2012. okt. 28. 20:49
 6/41 A kérdező kommentje:

Meg ha ez a videó alapján rakom fel a romot akkor jó lessz?

és midegy hogy milyen romot választok ki?

2012. okt. 28. 20:49
 7/41 A kérdező kommentje:

néztem videót az úgy jó ha

superonecliek el rootolom és utána CVM Recoveryvel telepítem fel a romot?

ha a romot úgy rakom fel ahogy a videóba rakta fel a gyerek az úgy jó lesz?

nem értek hozzá

2012. okt. 28. 21:02
 8/41 anonim ***** válasza:
Jónak jó lesz csak ne felejtsd el még a cvm recoveryt is feltenni. Aztán ha valami miatt mégse működne a rom, flashtoollal vissza lehet tenni a gyárit.
2012. okt. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

oké de a rom telepítése előt tegyem fel a CVM Recoveryvel ugye?

ez itt egy másik link http://www.youtube.com/watch?v=09n3VfDwN-k

melyik a jobb szerinted melyiket kövesem?

2012. okt. 28. 21:56
 10/41 anonim ***** válasza:

CVM recovreyből teszed fel a romot. Tehát elég logikus, hogy ezt teszed fel előbb.

A másik dolgot meg nem értem. Hogy melyik a jobb? Mert az egyik videót amit linkeltél ott csak az van, hogy hogyan tegyél fel egy romot cvm recovery segítségével. De mint már írtam odáig el is kéne jutni. A másik videóban meg pont erről van szó. Ott rootol, aztán felteszi az xrecovery-t és onnan a romot. Persze mostanság inkább a cvm recovery-t használják. Azt meg az xrecoveryből lehet telepíteni.

A seria.hu-s leírás mondjuk annyiból jobb, hogy ott képekkel van megmutatva, hogy hogyan lehet a flashtoollal rootolni meg telepíteni az xrecovery-t. És akkor egy programmal le van tudva a művelet, nem kell másolgatni meg ilyesmi. Aztán ha ez megvan akkor egy cvm recovery-t felteszel és már mehet is a rom.

2012. okt. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!