Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az, hogy a telefonom...

Miért van az, hogy a telefonom bekapcsoláskor rögtön lefagy?

Figyelt kérdés

Ugye megnyomom a gombot, kiírja a nevét a telefonnak stb. Utána meg a T-Mobile jelzést. És ott vége. Nem mozdul többet, a kikapcsoló gombra sem reagál, muszáj vagyok kivenni az akkumulátort.

Most megpróbáltam, hogy ha bedugom töltésre, mi történik majd. Na itt is lefagyott, még odáig sem jutott el, hogy mutassa mennyi egység van rajta még.


Gondoltam arra, hogy biztos fel kéne melegíteni az akkumulátort, más nem jut eszembe. Mit tehetnék?


Samsung Wave GT-S8500.


2012. okt. 28. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha még garanciális, akkor vidd szervizbe.
2012. okt. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elvittem ma, és kiderült, hogy szoftverfrissítésre volt szükség. De így jó lett hál' Istennek :)
2012. okt. 29. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!