Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont vennék! Tippek?...

Telefont vennék! Tippek? Kritériumok lent!

Figyelt kérdés

Szóval. Egy nőies telefont szeretnék, ami nagyságrendileg lehetőleg akkor legyen mint egy iPhone. (nem a legnagyobb,de nem is pici, számomra ez az ideális méret. Legyen jó fényképezője, vigye a komolyabb játékokat is, netezni lehessen normálisan rajta.

Lehetőleg ne mondjatok Nokiát, és Sony-t. Ár: 100e alatt!


2012. okt. 28. 23:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyen teló nincs.
2012. okt. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy S2
2012. okt. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha akkorát akarsz mint egy iPhone akkor miért nem veszel egy sima 4-est? 110-ért már lehet t-mobilnál újat venni.
2012. okt. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

én tudnék ilyen nokiát mondani, mér nem kell?

szerintem az a legjobb fajta. Nokia xpress musik

2012. okt. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
ja. hopp ez nem az.
2012. okt. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

[link]


ez a képe. a nokia xpress musik egyik változatának, ami megfelelhet.Ismerem a telefont, használtam is már.

2012. okt. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: "Lehetőleg ne mondjatok Nokiát, és Sony-t." Egyébként a Symbian egy rakat sz*r.
2012. okt. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Háát, nem kerültem eddig közelebb a választáshoz :)
2012. okt. 29. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!