Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 710 vs optimus 3d?

Lumia 710 vs optimus 3d?

Figyelt kérdés

Lehetőségem van a lumiát elcserélni egy optimus 3dre. a lumia nagyon jó és ahogy a wp is. Egy dolog ami vissza húz a wptőp a kevés app. Az lg melett szól a nagy kijelző.play store , jól is néz ki és a hdmi kimenet. Ellene az öregcske rendszer, a bazi gyenge akku, a 2 magot nem igen használja ki.a lumia és wp mellett ingyen navi, penge gyors stabil op, jó kamera ,jó aksi, jah és a rendszer még mindig meg tud lepni1-2dologban(jó) értelemben. Ellene csak a szerény app felhozatal van. Jah és a 4.3 hoz kepest kis kijelző/3/7.

De azert csak vissza térnék droidra ha lenne egy normális készülék.


2012. okt. 29. 06:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Az optimus ellen továbbá, a bugos OS, az instabilitás, az LG ellen a sz*r Support, habár elvileg megkapta(?)/megkapja(?) az ics-t(ez viszont kihasználja a két magot).

Én, ha a helyedben lennék, nem cserélném el.

2012. okt. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az a 3D nagyon jó cucc, én amíg élőben nem láttam, nem tartottam jónak, de tetszetős technológia. DE! ezt leszámítva szerintem nem érné meg. Hidd el, hogy amihez hozzászoktál wp7-en (folytonosság, gyorsaság akadás és fagyás mentesség) nem lesz meg Androidon, vagy nem zavarna. Engem androidon a legkisebb akadás is zavar.
2012. okt. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem se érné meg lecserélni. androidra sincs sokkal több olyan app, amit használnál is(persze először próbálkozol, de mikor elmúlik az "új teló varázsa", akkor úgyis csak a legfontosabbakat használod). 3D az meg olyan, hogy csak telón érdekes, meg hiába van 3D kamerád, ha mondjuk nincs 3D tv-d vagy monitorod. de ez csak az én véleményem, én ezért nem vennék.
2012. okt. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ööö izé én gyakorlott android felhasználó voltam.. csak nem volt pénzem rendes vasra és az olcsóbb meg idegelt azért váltottam wpre. úgy lett hogy kap 2 hét próba időt a teló addig eldöntöm.
2012. okt. 29. 09:42
 5/7 A kérdező kommentje:

Másik dolog 0 forintomba kerül a telefon..

3d nem érdekel a szemem amúgy sem bírja.. viszont hátha lenne rá ics dupla mag már mozgatja a fantáziám..

2012. okt. 29. 09:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha neked kevés a 130.000 alkalmazás,akkor nagyon tudlak sajnálni!Ha csak 100-at használnék,akkor is minden 1300.alkalmazás hasznos!De megmondom,hogy max.30 alkalmazást használok és minden OK!
2012. okt. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
előzőnél a pont. Mindenre van alternatívája.
2012. okt. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!