Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Grand X IN en szerintetek...

ZTE Grand X IN en szerintetek elftutnának ezek a játékok? Vagy Sony peria U-n?

Figyelt kérdés

- Modern Combat 3: Fallen Nation

- Asphalt 7

- Gangstar Rio

- Nova 3 ?


Ezek érdekelnének hogy elmennének e rajta akadás nélkül,esetleg még a Sony Xperia U-n elmennének ezen?



2012. okt. 29. 07:35
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem az intel jó proci csak sajnos szinte semmi jó játék nem kompatibilis vele,így el is felejtheted a Nova 3-mat meg a Modern Combat 3 at is :/
2012. nov. 4. 21:45
 12/19 anonim ***** válasza:
Szóval igaz, hogy a GTA sem fut rajta ? Ahjj akkor milyen telót vegyek....??? :)
2012. nov. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy fut,intel proci még nem nagyon elterjed ezért nem kompatibilis vele azaz nem támogatja
2012. nov. 6. 21:34
 14/19 anonim válasza:

Sziasztok! Én pénteken szerzek be egyet... Mért ne futnának rajta?! Eleinte én is kételkedtem az Intel-Android kombóban, de az Intel elég jól optimalizálta erről már személyesen is meggyőződtem. AZ Xperia U-hoz képest a 4.0.4-es Android csak úgy hasít rajta. És megakasztani sem nagyon lehet! Dead Tigger nagyon szépen fut rajtan. A Gameloftos HD-s játékokat nem tudom, de ha a "Nagy testvéréhez" (Motorola RAZR i) hasonlítjuk akkor mennie kell rajta. Ebben szintén egy Intel Atom 1 magos processzort raktak csak nem 1,6 ,hanem 2 ghzn üzemel:

http://www.youtube.com/watch?v=SILUVIwiNF0

Aki többet szeretne tudni a Grand X In készülékről írjon rám privátba!

2012. nov. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

ember nem az intel optimizálja a játékokat a saját chipére hanem a játékiadók -.-"

Tehát Gameloft ebben az esetben de a Gameloft nem optimizálta re erre a telefonra azaz kijelző proci stb... ilyenekre le kell optimizálnia amit nem tett meg mivel nem elterjed még az intel androidon.De nézd meg a google Playen és megláthatod hogy lám lám nem tudok letölteni mert nem kompatibilis a játék rá

2012. nov. 13. 19:12
 16/19 anonim válasza:
Lehet, hogy nem volt egyértelmű, de én maga az Androidra gondoltam (4.0.4), nem pedig a játékokra. Amint mondtam ez csak feltételezés volt, mivel csak pénteken szerzem be. Root után build.prop átírással, elvileg megoldható, gyakorlatilag majd elválik... Egy gond van ezzel a Grand x In-el, mivel nagyon kevés országban elérhető, így a gameloft sz.rik a fejünkre. (Pedig a Razr i-hez optimalizálták, ehhez sem lenne nehezebb)
2012. nov. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
sajna ezért nem veszek ilyent
2012. nov. 14. 19:34
 18/19 anonim ***** válasza:
a razr I ugyan olyan chippel rendelkezik szoval ha motorolára optimalizálva van akkor a zte re is
2012. dec. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 samsam88 ***** válasza:

Már régi téma, de ha valaki erre téved, akkor új infó:

Megy rajta kb minden, egyenlőre ami nem, az a vice city.

a gameloftos programok is mennek nagyrészt, ha egy nemmegy, abból másik, újabb verziót kell keresni, és nemlessz gond :)

asphalt 8, gta3 próbálva, működnek, simán futnak.

az nfs most wanted is simán röccenés nélkül megy, csak olyan mintha lassított felvétel lenne, ezt remélem majd még orvosolják... :)

2013. nov. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!