Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a velemenyetek a samsung...

Mi a velemenyetek a samsung galaxy i9100 s2-rol? Ilyen telefont szeretnek venni es kivancsi vagyok a velemenyekre, hogy erdemes-e.

Figyelt kérdés
2012. okt. 29. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a kijelző nem zavar, vagy a Launcher, vagy az anyaghasználat, akkor tökéletes telefon.

A kijelzőjét sokan szidják itt, mert wvga felbontású, és Super Amoled+ (állítólag túlszaturált).

A felületét azért, mert pff, csúnya TouchWiz.. (de érdekes, mert ezt bárki lecserélheti..)

Anyaghasználata pedig műanyag, ami karcolódhat. Nekem 1 év után annyi karc látszik a hátulján, hogy alig észrevehető, viszont ha azt keresed, akkor megtalálod.. DE 1 éves..

Viszont nézz meg 1 Galaxy Nexus-t, mert annak szebb a kijelzője.

2012. okt. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Tw Launchernek nem a kinézetével van a baj, az szubjektív, vagy tetszik, vagy nem.Viszont az optimalizáltsága más kérdés...mert ahogy a minin, Ace-en, Gio-n is képes lerohadni a TW és jön a rendszerüzenet, hogy a TW Launcher alkalmazás váratlanul leállt...úgy az S2-n is képes erre.Ezt viszont gyárilag, kisebb varázslás nélkül nem tudod lecserélni, csak elfedni.

A kijelző.Jha...WVGA, 480x800, kicsit alacsonyabb pixelsűrűséggel, mint az S esetén, de legalább RGB Mátrixos, és a másfélszer annyi subpixel, meg az elrendezés miatt, nem olyan gány, szőrös a megjelenített kép, nem recések az élek, mint az S esetén, és nem is szenved attól a betegségtől, mint az S, hogy a kék pixelek gyorsabban fakulnak, vagy kiégnek, mint a piros, vagy a zöld, így nem is romlanak a megjelenített színek.

Anyag...az meg a szokásos Samsungos bazári hatású műanyag.Vékony, fényes lakkal bevonva(többnyire), de legalább jól vezeti a hőt, az S2 meg képes melegedni ha rendesen meg van terhelve mondjuk egy komolyabb játékkal.

Viszont, még mindig egy jó teló, és még egyelőre van alatta Support.


Ahogy az előző is javasolta a Galaxy Nexust, érdemes megnézni azt is, mert végül is egy átszabott S2-es, ami az előző google referencia modell volt, előnye viszont gyári google update, a nyers android OS, a jobb kijelző, és szerintem szebb is.

2012. okt. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szoval akkor elesek a kepek rajta ? Vagy azt mondjatok, hogy nem jo a felbontasa ? Megneztem a Nexust is, szep, de az egyik az, hogy az s2 azert tetszik, mert szogletesebb, a masik pedig, hogy nagyobb, mint az s2. Es igazabol az s2 is hatalmas az en kezemhez. Koszonom a valaszokat :)
2012. okt. 30. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!