Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A ZTE Grand x IN-ben a Google...

A ZTE Grand x IN-ben a Google Play-ről le lehet szedni hozzá a Modern Combat 3-at?

Figyelt kérdés

Szóval le lehet mert azt halottam hogy hiába írod be a google playben hogy modern combat 3 azt írja hogy nem kompatibilis igaz ez? Csak hallottam,és lehetőleg olyan írjon akinek ilyen telefonja van és megköszönnm ha megnézné mielött ide írna :)

Szóval ZTE Grand X IN



2012. okt. 30. 13:51
 1/3 fünof ***** válasza:

megmondod priviben légyszi, hogy honnan vetted?? én is olyan telót akarok.

a kérdésedre válaszolva: azért nem jön ki a keresésre lehet

mert intel proci van benne és erre lehet h sok játék nem lesz kompatibilis, ami engem nem zavar mert más miatt venném meg. és ilyenkor tényleg nem adja ki, csak olyanokat ami jó a telóhoz. igy van pl a galaxy minivel is, mert ott a proci meg ilyenek gyenge hozzá. viszont vannak olyan emberek akik így átírják a játékot hogy fusson a te telódon, de mivel még új a teló várni kéne rá egy kicsit szerintem, de nézz utána google-n. de te légyszi mondd meg hogy hol vettem privibe köszi!

2012. okt. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia ha még nem mondta volna el a kedves kérdező az 1. válaszolónak a választ:

T-mobilban 58.000. FT

2012. okt. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
gondolom még nincs átírva ugyanis ezt egy atom proci hajtja aminek teljesen más az arhitektúrája
2012. nov. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!