Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A sony xperia U telefonon...

A sony xperia U telefonon hogy lehet kijelentkezni facebookrol?

Figyelt kérdés
valójában most kaptam ezt a telefont és odaadtam az egyik ismerösömenk hogy mutassa meg rajta az olyan dolgokat ami nincs beleirva használati utasításba és megkértem hogy muttasa meg hogy hogy kell arrol teloról be jelentkezni és most meg nem tudok kijelentkezni belőle :((((

2012. okt. 30. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
nagyon irigyellek hogy kaptál olyan telefont..amugy a telepített alkalmazásból vagy csak a böngészős faceból?
2012. okt. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

telepitettre gondol..


abbol sehogy. mivel azon a lábakon all az egész telefon.

2012. okt. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
de kilehet legalábbis haverom telóján (bemész abba az alapból telepített programba és megnyomod azt a jobboldali gombot "menü" és ott felhozza hogy log out.
2012. okt. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
csak a haverodnak nem xperia U-ja van ezekszerint... ennyi
2012. okt. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
dehogynem..én is olyat akarok és direkt azért megnéztem előtte hogy érdemes-e megvennem.
2012. okt. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"csak a haverodnak nem xperia U-ja van ezekszerint... ennyi"


A facebook alkalmazásból a világ összes androidos telóján úgy lehet kilépni, ahogy előttem írták... ennyi.

2012. okt. 31. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam, 3-nak van igaza, nekem is így lehet kijelentkezni a Facebook alkalmazásból xperia u-n.
2012. okt. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen de amugy tényleg ki lehet jelentkezin amugy én tegnap esete ugy oldottam meg hogy kikapcsoltam mag vissza aztén kész :)
2012. okt. 31. 15:04
 9/10 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, igen, valóban kilép.
2012. nov. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Szolika válasza:

Sziasztok. Ma vettem egy Xperia U-t.

Ha bejelentkezek és rámegyek a jobb oldali gombra, akkor nekem csak refresh-el, nem tudok kijeentkezni :-/. Rosszat nyomtam volna?

Előre is köszi a választ.

2013. ápr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!