Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont érdemesebb...

Melyik telefont érdemesebb megvenni? Sony Xperia Tipo vagy Vodafone Smart 2?

Figyelt kérdés
2012. okt. 31. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Tipo.
2012. okt. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

A Tipo jobban megéri.

Árához képest sokkal jobb szerintem mintva vodafone smart 2

2012. nov. 7. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 PatrikCena válasza:
Szerintem Vodafone Smart 2 az jobb a tipo-nál
2013. febr. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

persze...


és miben jobb pl?

2013. febr. 2. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 PatrikCena válasza:
Öszzeszerelése,procija is gyorsabb.na meg a küllemeis jobb pl:rengeteg színes hátlap amit kivül bellül cserélgethetsz tetszésed szerint.Vodafone Smart 2 jobbb 1000*
2013. febr. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jobb a procija?


Tudod, ha nem értesz hozzá, nem kell válaszolni és megtéveszteni a kérdezőt.


Gondolom csak az jut el az agyadig, hogy 800 és 832 mhz, de az már nem, hogy a vodafone az armv6-os a tipo pedig armv7-es...


Belső tárhely 120 Mb a tipo 2.5 Gb

Vodafone-on android 2.3, tipo android 4 és a többi...

2013. febr. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 PatrikCena válasza:
Azt tudtam hogy Armv6-os a smart 2 de gyorsabb fogd már fel.Tárhely:tudod bővíteni sd-vel.Op Rendszer:ott vannak a frissítések mellesleg kijött a 4-es frissítés.Mellesleg nekem is Vodafone Smart 2 van és megvagyok elégedve vele tuti kis teló.Azt mondom Vodafone Smart 2.
2013. febr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

felfognám, ha nem teszteltem volna már mind a kettőt...


szerintem nem tudod mi a különbség az armv6 és armv7 között, de az biztos, hogy tipo-t se láttál még közelről.


A tárhelyen meg nem segít az sd kártya, csomó appot nem lehet áthelyezni egyáltalán, az adatok pedig eleve a belső memóriában maradnak...

2013. febr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!