Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam?

Melyik telefont válasszam?

Figyelt kérdés

iPhone 4S, Samsung Galaxy SIII, Sony Xperia S?

nagyon fontos, hogy melyiket válasszam, mert minimum 3évig meg kell, hogy tartsam... Szerintetek ilyen hosszú időre melyik lenne a legjobb "társ"??



2012. okt. 31. 13:30
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, és légyszi azt is, hogy miért!
2012. okt. 31. 13:32
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

szerintem az xperia s elegáns mindenhiva jó ha pl leejted nem fog törni/berepedni a kijelzője mint az iphone 4s-nek jó kamera jó dupla magos proci és árban is ő a legolcsóbb/a legjobb:)

az S3mat azért nem írtam mert minek 4 mag? még a 2ő sincs kihasználva teljesen

2012. okt. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem is az xperia s, mert a 4 magot nem használja ki semmi, meg az s3 anyagasználata olyan sz@r, hogy repedezik az oldala meg a hálapja, és így szerintem nem bírna ki 3 évet, valamint az xperia s a hardveren kívül mindenben jobb, ráadásul olcsóbb is.
2012. okt. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Én a Samsung Galaxy SIII!Ez a legjobb telefon.

Előnyök:gyönyörű nagy kijelző,nem fog akadni,nem fog eltörni.

Utóirat:SGS3 már volt a kezemben,Iphone 4s-is,xperia s nem anyira ismerem de nem vetem meg egyiket sem.

2012. okt. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Az iphone semmiképp se.
2012. nov. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Multigod97 ***** válasza:
Igazából ezt mindenkinek magában kell eldönteni, mert ezek nagyjából egy kategóriában vannak. Mindegyiknel vannak negatívumok: az iPhone drága, az xperia kamerája néha bugos, és az S3-nak szerintem már túl nagy a képernyője
2012. nov. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Samsung galaxy s3!! Csak ajánlani tudom, én imádom :D Hátlap külön szupi hogy műanyag, leeseik eltörik nevetséges árért vehetsz :D Nem lehet rajta látni a karcolódást. Nem pattog vagy reped amit írt a "kolléga" Semmi baja a telefonnak csak annyi hogy 1000% szuper :D:D
2012. nov. 11. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
iPhone 4S-t vettem, és imádom! Köszi a válaszokat..
2012. nov. 11. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!