Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson X10 mini telómat...

Sony Ericsson X10 mini telómat rootoltam és a romot is feltetem bekapcsoltam a telót és a fehér sony ericsson jelnél lefagyott. Töltő módba nem tudtam csatlakoztatni a géphez. Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 31. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Flashtoollal tedd fel a gyári romot.
2012. okt. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de azt hogy mert nem kapcsol be és a gép nem ismeri fel ha rádugom az usb kábelt.
2012. okt. 31. 14:20
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Az, hogy nem kapcsol be, nem is baj, mert nem kell, hogy bekapcsolva legyen a telefon amikor flashtoollal romot teszel fel.

És még ott van az a lehetőség is, hogy visszamész recovery üzemmódba és újrarakod a romot. Vagy másolsz a kártyára egy másik romot és felteszed azt.

2012. okt. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ezt nem nagyon vágom !

ha a gép nem ismeri fel a telómat flash toolal hogy tudnám visszaálítani?

lehet hogy én értem rosszul

2012. okt. 31. 15:14
 5/6 A kérdező kommentje:

a meghajtóját lássa a telónak csak nem lehet megnyitni

amugy ez a flash tool hogy működik ?

2012. okt. 31. 17:57
 6/6 A kérdező kommentje:
CM_MANGO-FULL 20 ZIPET HONNAN TUDOM LETÖLTENI?
2012. nov. 1. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!