Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezt a telefont hány GB-os...

Ezt a telefont hány GB-os memóriakártyával lehet bővíteni? (KÉP LENT, plusz a további kérdés (ek) )

Figyelt kérdés
- Miért nem tudom a belső memóriát használni?
2012. okt. 31. 14:10
 1/2 A kérdező kommentje:
2012. okt. 31. 14:11
 2/2 anonim ***** válasza:

Motorola Defy van a képen (meg a linkbe is ez a név szerepel, nem tudom miért nem tudtál így rákeresni). Elég beírni a google-be és máris megvan a válasz, hogy 32GB-ig lehet bővíteni.


Miért nem tudom a belső memóriát használni?


Szerintem tudod használni. Elvégre az alkalmazások ide települnek. Tehát használod. Viszont mindenféle zene, kép, videó, egyáb fájl tárolására sehogy nem fogod tudni használni. Ilyen az android. Ha valamit tárolni akarsz akkor arra egy sd kártya kell, ami meg alkalmazás az meg mehet a belső memóriába.

2012. okt. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!