Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a telefonon ki van kapcsolv...

Domcsi98 kérdése:

Ha a telefonon ki van kapcsolva az adatroaming akkor semmiképpen sem fizetunk azert hogy telefonon netezunk ugye? (wifi is be van kapcsolva)

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert nemrég csináltam egy elég szép számlát,és akkor be volt kapcsolva a adatroaming,szóval amikor ledobott volna netrol én font voltam továbbra is csak ugy hogy fizetni kellett es en ezt nem tudtam mert ugy lett vásárolva a telefon el.uzletbe.De állitólag apu letiltatta a telefonon h ne tudjak felmenni semmikép se internetre,viszont tegnap kipróbáltam hátha fol tudok menni es fol tudtam (adatroaming már ki volt kapcsolva)wifi bevolt...légysi segítsetek!!

2012. okt. 31. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
wifit kapcsold ki és úgy próbálj meg netre menni. Ha nem sikerül, az a jó számodra.
2012. okt. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azt írja akkor ki hogy connection lost..akkor nem vesz le ugye? :D
2012. okt. 31. 15:40
 3/8 reptoid ***** válasza:

Képzavar.

Az adatroamingot ha kikacsolod, attól még belföldön lehet adatforgalmad, hiszen ez a beállítás csak azt szabályozza, hogyha másik külföldi szolgáltatóra kapcsolódsz, akkor legyen vagy ne legyen adatforgalom. Azért fontos ez, mert roaming esetén sokkal nagyobbak az adatforgalmi díjak.

Neked mobil adatforgalmat vagy valami hasonlót kell kikapcsolnod.

2012. okt. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és azt a mobil adatforgalmat hol lehet kikapcsolni? (samsung galaxy minim van)
2012. okt. 31. 19:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Beállítások- vezeték nélküli és hálózati beállítások- mobilhálózati beállítások-nincs pipa sehol sem.
2012. okt. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
sehol sincs pipa :) akkor nem vesz penzt ugye?
2012. nov. 1. 19:05
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nem csatlakozik, nem vesz le pénzt.

Wifiről meg mehetsz bátran.

2012. nov. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
akkor jó..köszönöm!!!
2012. nov. 1. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!