Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericcson Xperia x10 Mini...

Sony Ericcson Xperia x10 Mini Pro (u20i) - új szoftver?

Figyelt kérdés

Sony Ericcson Xperia x10 Mini Pro (u20i) -m van. Ha jól tudom, erre a ma elérhető 2.1-update1 op a legfrissebb, és meg kell mondanom, eléggé hibás. Új, jobb, nem eredeti szoftvert szeretnék rá tenni, találtam is pár oldalt, de nem igazán tudom mit lenne rá érdemes tenni. Nagyon megköszönném ha valaki tudna ajánlani egy jó szoftvert akár innen, vagy máshonnan, a lényeg hogy jó, stabil, megbízható legyen. (és az sem hátrány ha magyar)

Az oldalak:

[link]

[link]



2012. okt. 31. 17:38
 1/4 Beviz Elek ***** válasza:

[link]

zárt bootloaderre a 3.

nyitottra 14.


Nekem a 14. van fent másfél éve és a tudomásom szerint ez a lehető legjobb.


Vannakmég a 4.0 és 4.1esek is, de én régen kipróbáltam, lassú volt, azóta meg elhagytam az adatkábelem és nem tudom próbálgatni sem hogy mit fejlődött:D

2012. dec. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Sziasztok, én is seítséget kérnék, x10 mini pro-m van, korábban is voltak szoftveres gondok, szervízben szoftverezték, de azok is csak kísérleteztek inkább. A lényeg hogy a mikrofonja hol mükődik, hol nem... ez mindig telefonálásnál derül ki, és ilyenkor ki-be kapcsolás után, általában 2. után újra működik. Tennék én rá új szoftvert, de nem vagyok egy műszaki szaki. Segítene valaki, hogy hol, hogyan, mit kellene csinálnom?
2013. okt. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Beviz Elek ***** válasza:

Dugd rá pc-re eredeti SE adatkábellel. Utána feltelepítteti veled a pc companiont. Ott megtalálod a szoftverfrissítési lehetöséget.

A 2.1 a legújabb gyári. Abból kell egy szüz felkerüljön (tehát ha régebbi van, akkor ne azt frissítsd).


Minden adatod el fog veszni, viszont a legújabb gyári szoftver lesz rajta, olyan állapotban mint ha boltban vennéd most.


Viszont nem tudom h mi lehet a gondod. Szervízben alap az újraszoftverezés, meg kellett volna javuljon ha szoftverhiba lenne. Ha a telefon rossz, az pedig nem javulhat meg újraindítástól.


Én a helyedben talán egy formázott sd-t is beletennék...

2013. okt. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia, amikor a szervíz szoftverelte, megszűntek a problémák, igaz a billentyűzetét felcserélték, amit már nem tudtak visszacsinálni, a betűket cserélni. Jól mükődött a dolog, amíg az adatforgalom és a frissítés le volt tiltva,sajnos időközben frissítette magát, a hiba kb azóta jelentkezik. A 2,1 szoftver van rajta, azt gondoltam ezt lenne érdemes lecserélni. Az sd kártyát most formázom :D Köszönöm , hogy ilyen gyorsan válaszoltál
2013. okt. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!