Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sonyericsson Live Walkman és...

Sonyericsson Live Walkman és Sony W995 közötti programba ki tud segíteni?

Figyelt kérdés

SonyericssonW995 5.sz.Üzenetjelző hangot szeretném átmásolni a SonyWT19i mobilomra.Az első telefon fel sem ajánlja az átküldést.Külön sehol interneten nem találom!

Régebben így segítettek amikor a sony W800 telefonomról egy csengőhangot valaki így elküldte és azóta tudom áttöltögetni előbb a w995 telefonomra majd utána a WT19i Sonyra (mert a W800as ott sem engedte átküldeni a csengőhangot! Nincs ilyen opciója,mert belsőmemórián van.

Csak azt nem értem ha egy telefont megveszek akkor azt az összes programmjával megveszem nem?



2012. okt. 31. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Ehhez kelleni fog a Far manager, hogy kimentsd a hangot. Ebben többet nem tudok segíteni, több éve nem foglalkoztam már gombos Sony Ericsson mobilokkal.
2012. okt. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2012. nov. 2. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!