Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a baj a Samsung S5610-es...

Mi a baj a Samsung S5610-es típusú telefonommal?

Figyelt kérdés
Akármilyen játékot letöltök ha 650 Kb felett van nem teszi fel. Valamint ha fel is tudom tenni, lehet hogy nem fog működni, mert azt jrja ki, hogy "Java error". De nem kapok, egy becsületes Java programot a telefonomra, mert vagy túl nagy vagy azt mondja, hogy "invalid jar file". Valaki segítsen megkérem szépen.

2012. nov. 1. 13:34
 1/1 anonim válasza:
Ismerős helyzet. Nekem már 515 kb-nál nagyobb játékot sem futtat... és azt írja ki, hogy a JAR fájl meghaladja a maximális méretet. Voltam me megérdeklődni több helyen is, és sajnos ez egy hatalmas hibája a telefonnak, hogy nem képes ezeket a játékokat futtatni. Ez az összessel így van. És ez elég elkeserítő, mert illene egy ilyen telefonnak futtatn ia legnagyobb játékokat is. Ámde sajnos ez egy kalap sz*r ebben a telefonban. Nem baj, majd játszo ma K770i-men, azon mennek...
2013. jan. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!