Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sos! Gyári beállitást, h...

Sos! Gyári beállitást, h tudom visszaállitani?

Figyelt kérdés

SAmsung Galaxy Y -om van és a biztonsági mintát megpróbálták feltörni...na ez nem sikerült és most a telefon kéri a Google fiókom adatait..be is irtam,de nem fogadja el.. neten jelszót változtattam,hátha az volt a probléma de nem..

Na szval abban kérnék segitséget,h hogy tudom visszaállitani a gyáribeállitásokat, úgy, hogy nem tudok belépni a menübe ??



2012. nov. 1. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:

inditsad recovery módban és válaszd ki a factory reset-et

!

2012. nov. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de nem tudom... bekapcsolni még betudom de pin kód után egyből a google fiok adatokat kéri... és ugye azt nem tudom.
2012. nov. 2. 00:13
 3/3 anonim válasza:
hangosítás,bekapcsoló,kezdőlap gombokat nyomd meg egyszerre és factory restet vagy vidd el a szervízbe
2013. júl. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!