Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Wave 1-2 a jobb?

Samsung Wave 1-2 a jobb?

Figyelt kérdés

Mind a kettőről néztem videókat, de nem tudom eldönteni, hogy melyiket válasszam..

Már volt nálam Wave 1 és tetszett, de még a Wave 2-t csak videóban és fotókon láttam.

Melyik a jobb?



2012. nov. 1. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
wave 2 nagyobb kijelzője de nem fém a háza nem super amoled a kijelzője! szerintem a sima wave a jobb (de már nagyon régiek:/ valami újabbat nem akarsz?)
2012. nov. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Wave II is fémházas. A hardver is ugyanaz, a különbség valóban a kijelző, azt meg csak Te tudhatod, mi jön be jobban, a 3,3" Super Amoled, vagy a 3,7" Super Clear LCD. Utóbbi kevésbé kontrasztos, ellenben tűéles képpel bír.
2012. nov. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! : ) Nem tudom milyen telefont válasszak, mert már nagyon le szeretném cserélni a telefonom. Esetleg van ötletek? Ha lehet akkor ne olyan drágát.. 80.000 alatt ha lehet : )

Nekem ezek tetszettek eddig, de lehet hogy van jobb. : )

Segítetek? : )

2012. nov. 6. 10:39
 4/5 anonim ***** válasza:

#2 vagyok. Ez a kettő Bada op. rendszerrel van ellátva. Ami sokak szerint eléggé kiforratlan. Nekem Wave II volt, egész jól bevált, könnyű használni, de tény, hogy ingyenes és értelmes alkalmazás kevés van hozzá google play-hez képest, úgyh. most én is sokat gondolkoztam egy wave 3-on, de végül androidosra cseréltem. Javaslom a Sony "új" xperia sorozatát, minden árkategóriát lefed, és nagyon dícsérik őket.

Viszont ha a Bada nem tántorít el, akkor egy wave 3 videót /tesztet nézz meg, mert ha az 1-2 tetszett, akkor a 3-at imádni fogod. Szerintem. És jelenleg függetlenül 55e körül mozog.

2012. nov. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :))
2012. nov. 15. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!