Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5 ennyiért? Ez komoly?

Iphone 5 ennyiért? Ez komoly?

Figyelt kérdés

nem nagyon értek az apród.hu-hoz,úgyhogy eligazítást szeretnék kérni ezekhez: [link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2012. nov. 1. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem akarok sem üzletet rontani, sem rágalmazni! De. Jól nézd meg, mit veszel, nehogy értéktelen klón legyen!
2012. nov. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Lehet licitálni, egy bizonyos időpontig, és aki a legtöbbet ajánlja érte, az viszi.
2012. nov. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Innen megmondom neked, hogy ennek több mint a fele replika :D

Pedig én aztán nem vagyok Iphone-os de a helyedben pont ezeknek nem dőlnék be.

2012. nov. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a negyedik egy iphone 4!! és a többi szerintem nem is igazi mert szinte mindegyiknek ugyan olyan a képe..szóval szerintem ebből a nyolcból minimum 6 kamu!
2012. nov. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 reptoid ***** válasza:

Első: Ha megnézed, fordítóprogrammal lett lefordítva a hirdetés szövege. A Deliver szó nagy betűvel kezdődik, ezért le se fordította a program. Magyarán külföldről behozott cucc, vagy lopott vagy pedig kint előfizetésre olcsón megvett készülék, mely után persze nem fogják kint fizetni a számlákat -> le lesz tiltva hónapokon belül.


Második, harmadik: "Vadonatúj kinyitotta" "alrahman khalid" "Profil létrehozva: 2012 sze"

Kérdés? :D


Negyedik: ahogy mondták, ez nem 5, illetve itt is programmal lett fordítva a hirdetés. Na meg ott a kamuoldal linkje is.


Ötödik: ugyanúgy külföldi beetetős átverés.


Hatodik: Hát persze, családi okok miatt jön külföldről 10 napon belül. Ettől már csak az viccesebb, amikor fülhallgatót egészségügyi okok miatt nem adnak vele :D

Ez is pontosan olyan, mint a többi külföldi, megveszik előfizetésre kint olcsón, aztán itt rád sózzák. A saját boltjukban még pluszpénzért magyarítják is neked. Tényleg életszerű, hogy pont egy telefonkereskedő válik meg családi okok miatt a külföldi telefonjától.


Utolsó: Ez legalább magyar, de gyanús a neve, na meg az, hogy nincs saját képe róla, csak a hivatalos képet másolta be.

2012. nov. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4, ez egy iPhone 5 replika, mivel azok is 30tűs adapterrel vannak (vagy valami olyasmivel).
2012. nov. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Deliver bárhol Magyarországon."

Legalább nem kell utána szaladgálni :)

2012. nov. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!