Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem jelzi ki a nevet...

Miért nem jelzi ki a nevet hívás közben?

Figyelt kérdés

Telefonomban a névjegyzékben minden egyes telefonszám benne van amire szükségem van. viszont amikor valaki hív akkor csak a számot jelzi ki , a nevet nem ? Miért van,és hogy tudom beállítani hogy a neveket is jelezze ?


Telefon: Nokia 5230



2012. nov. 2. 00:23
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
mert symbian(=fos) dobd a kukába és vegyél egy droidot/iphonet
2012. nov. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de egy darabig jó volt.. most ment el az esze nem rég.. : //
2012. nov. 2. 01:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de egyik barátomnak is ez a problémája a szintén ugyanilyen típusú telefonnal.
2012. nov. 2. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csomagot váltottál. Van olyan csomag, ahol ezért külön fizetni kell
2012. nov. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem akkor csinált ilyet, ha többször szerepelt a szám a telefonban és nem tudta kihez társítsa.
2012. nov. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen most már sikerült megoldani a problémát ! Egyszerre a telefonszámok a telefon memóriájában is benne voltak , és a sim kártyában is.. ezért kivettem a sim kártyát a telefonról a telszámokat töröltem. majd visszatettem a simet, és így csak a simkártyáról olvasta be , és így jó lett :)) nekem is az volt eszembe hogy szegényke biztosan összezavarodott ! :D köszöönööm :)
2012. nov. 4. 19:18
 7/7 anonim válasza:
Nézz utána.Van olyan beállítási lehetőség, hogy a SIM-et, a telefon memóriát, esetleg mindkettőt be lehet "X"-elni!
2013. márc. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!