Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb ezek közül?

Melyik a legjobb ezek közül?

Figyelt kérdés

SE Xperia mini pro

Sony Xperia sola

Samsung Galaxy SL

Motorola Defy+ ?


2012. nov. 2. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
A Galaxy SL az nem tudom hogy micsoda, amúgy a sola a legjobb ezek közül.
2012. nov. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 HaxorDP válasza:
Ezek közül a Sony Xperia Sola a legjobb a megbízható software-e (nem mintha a többinek nem lenne az, talán a Samsungnak nem annyira), és a 2 magos processzora miatt. Ilyen áron Best Buy a Sola.
2012. nov. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Nem tudom, hogy miért isteníti mindenki a Solát. Egy kedves Barátom vett és másnap se kép se hang, úgy lefagyott. A 2 magos processzor se 2 magos, hanem az 1-es el van kb. harmadolva 2 fele. Egyszerűen az alap animációkat se viszi, se az élő háttérképeket, pedig csak 1 napos volt, nem volt teli pakolva mindennel.

Ezek közül a Defy+-t tudom ajánlani.

2012. nov. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 HaxorDP válasza:
Harmadik válaszolónak: Akkor valószínűleg alapból szoftverhibás telefont vett sajnos a barátod, mert nővérem is, és két osztálytársam is ilyen telefont vett, és semmi bajuk, pedig fél éve megvannak.
2012. nov. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a legkomolyan kétség kívűl a Sola, de hogy a legjobb-e... az már nem olyan biztos. szerintem a legmegbízhatóbb inkább a mini pro és a defy, ezek közül is inkább a mini pro... sékucsinyi
2012. nov. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mini pro-tól jobb a SOLA
2012. nov. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ZTE Grand X IN-t vegyél
2012. nov. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezek közül a sola az magasan a legjobb.
2012. nov. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!