Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok max...

Milyen telefont ajánlotok max 75 ezer ft értékben?

Figyelt kérdés
van pár kiszemelten de szivesen várok új telefonokat hadd bővüljön a skála amiket eddig kinéztem:Sony Xperia x,Samsung galaxy ace 2,HTC one v

#telefon #Xperia #max75-ezer 40-75ezer ft
2012. nov. 2. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
zte grand x in
2012. nov. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nokia lumia 710
2012. nov. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sony Xperia Noe L, Sony Xperia U, Sola.
2012. nov. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
zte grand x in
2012. nov. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sony Xperia Sola
2012. nov. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
zte grand x in-t :)
2012. nov. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát most leszűkíttettem sony xperia sola,zte grand x in vagy samsung galaxy ace 2 sola mellet az szól hogy a xperiak nagyon jó telefonok és nagyon jól néznek ki galaxy ace 2 hát talán az ami úgy 3.helyen van ami annyira nem tetszik csak nem rossz és a zte meg hát a tudás szól mellete úgyhogy nem tudok dönteni
2012. nov. 3. 20:59
 8/9 anonim ***** válasza:
A sola a legkobb, mert az ace2 az felejtős, a zte-n meg rengeteg játék nem támogatja a prociját, meg a sony az minőségibb márka is.
2012. nov. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek közben valahogy én is arra jutottam hogy a sola a legjobb a kommentben azt írtam hogy sony xperia x de elírtam mert p-t akartam mert az a telefon nekem nagyon tetszik de viszont rossz a árarány értéke
2012. nov. 11. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!