Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC one x vs Nokia lumia 920...

HTC one x vs Nokia lumia 920 vs Sony ericsson xperia t a jobb?

Figyelt kérdés
és mit tud a droit,amit a wp nem?
2012. nov. 2. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Nokia HTC SONY

Ez a sorrend. Bár én Sony Ericsson akkor se vennének ha fizetnének nekem hogy használjam.

2012. nov. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Az Android például abban különbözik a WP-től, hogy ha alkalmazásra van szükséged, akkor (például egy számológép), akkor több száz, vagy több ezer féléből válogathatsz, míg a WP-n, keveseből.
2012. nov. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez a legfontosabb szempont,hogy 100 féle számológép van az Androidra?!Serintem az a legfontosabb,hogy amikor-amit akarok azt a telefon hipp-hopp megcsinálja.Az,hogy 100 féle számológép van az nem mérvadó,mert nekem ha kiszámolja mennyi "2+2" akkor az nekem bőven jó.A droidosok állandóan a playre verik magukat,hogy 700.000 alkalmazás van fent!

WP: Ha kevés a 130.000 alkalmazás,akkor nagyon tudom sajnálni a droidosokat!Ha csak 100-at használnék,akkor is minden 1300.alkalmazás hasznos!De megmondom,hogy max.30-40 alkalmazást használok és minden OK!Lehet számolni!

2012. nov. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
WTF??!! Nokia??! Az nem egy telefon. Csak hasonlítani akar arra. A One X meg Xperia árából vehetsz egy Galaxy S3-mat, ami az összeset veri.
2012. nov. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
na samsung fanboy is van már...őszintén hol látod a felsorolások között a sgs3-at? nem az volt a kérdés, hogy s3 veri-e őket, hanem a 3 teló közül melyik a jobb. és én is inkább megvenném a lumiát, utánna meg az xperiát. 3-as véleményén vagyok én is...hiába van több alkalmazás play-en, ha abból eleve van egy jónagy rész, ami semmire nem jó, a maradék az meg funkcióra kb 4-500 alkalmazás, ami többezer féle kinézetben el van készítve. láttam pl play-ben wifi feltörő alkalmazást, nem egyet, ami konkrétan semmit nem tud(csak sejtem felrakod, és egy csomó kéretlen szart ráraksz a telóra)...piactéren jobban ellenőrzik, hogy az ilyen semmire nem jó alkalmazások ne kerüljenek bele...
2012. nov. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a retkes s3 nem véletlen nincs a listán!
2012. nov. 4. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!