Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megunt/elromlott telefonokat...

Megunt/elromlott telefonokat eltudom adni telefonboltokban?

Figyelt kérdés

Az alkatrészeit gondolom feltudnák használni.

Mennyit adnának pl egy xperia x10 mini-ért?

Van még vagy két telefon ami totál felesleges, bár az nem okos telefon. Eltudnám adni mindet?


2012. nov. 2. 19:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

5k a reális.


speciális technikával (uh mosás) stb-vel javíthatónak tűnik

2012. nov. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem 3ezernél többet senki sem ad érte. (ez tapasztalat)


Medencébe ejtettem mini pro-t és 7ezret adtak érte

2012. nov. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

ha most volna pénzem én kidobnám érte az 5k-t szemrebbenés nélkül. mert tudom hogy 4 órával később 14-19ért elbírnám adni

ha mégsem lenne jó akkor csak a kijelzőjét 7ért és az érintőt 3,5k ért. és akkor még nem beszélek a burkolatról és a panelen lévő 1000+1 használható alkatrészért.

ne felejtsük el hogyez a telefon ad életjeleket. az már fél siker. a medencébe esett telefonod valószinű se kép se hang hibával nem ért többet.


(mellesleg neten jó pár hibás x10 minit árulnak. köztük be nem kapcsolos ázottat 7ezerért

2012. nov. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!