Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beleejtettem a telefonomat a...

Beleejtettem a telefonomat a vízbe (Samsung galaxi mini) telefonálás közben, utána egyből kikapcsoltam kiszedtem az akut és most szárítom. Fog még működni?

Figyelt kérdés

2012. nov. 2. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Jól tetted, várjál 3-4 napot és próbáld meg bekapcsolni, aztán kiderül.
2012. nov. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Remélem menni fog. :(
2012. nov. 2. 21:44
 3/8 anonim ***** válasza:
ha azonnal kivetted a vízból, azonnal kivetted az akksit, a memóriakártyát, sim kártyát, és ahogy a kolléga is mondta 3-4 napig száradni hagyod egy jól szellőző helyen, akkor több mint 90%, hogy tökéletesen fog még működni.
2012. nov. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Legyen igazad, én is úgy gondolom h működni fog, csak amilyen az én formám...csak az akut féltem h elszállt.
2012. nov. 2. 22:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kapott zárlatot...de ha már itt tartunk...inkább az akku, mint a teló...
2012. nov. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát az igaz csak most kaptam meg ezt a telót apukámtól mert előtte x-periám volt de azt nem lehetett tölteni ezért kaptam meg ezt és igaz 20 vagyok de még az ő pénzükből élek mert tanulok és nem örülnének még ennek sem. De köszi a segítséget.
2012. nov. 2. 22:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Tedd be egy pohar rizsbe, ugy hogy jol ellepje, az segiti a szaradast.
2012. nov. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Beletettem, olvastam több helyen h az segíthet.
2012. nov. 2. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!