Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone 7.5 vagy Android...

Edwety kérdése:

Windows Phone 7.5 vagy Android avagy Nokia Lumia 610 vagy Sony Xperia J?

Figyelt kérdés
No, szóval most akarok telefont venni, de elég nagy gondban vagyok. Először a Lumia mellett döntöttem, aztán utánajártam és elbizonytalanodtam (BT). No, de az általános különbségeket ismerem a WP meg az Android között, csak a kérdés: Melyik felel meg inkább egy olyan felhasználónak, aki általában zenéket hallgat (és pakol a mobilra) , hívás-SMS, játékok, fotók. Kb. ennyi. :D
2012. nov. 3. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
A J árán már kapsz egy Lumia 710-et is!
2012. nov. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Annyi még,hogy 610-et ne vegyél,mert elég szar már csak abból is gondolom,hogy az apróhirdetéses oldalakon a Lumia készülékekből 10-8 610-es.Mindenki meg akar tőle szabadulni.
2012. nov. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem főként most az operációs rendszeren van a hangsúly, hogy melyiknek van több értelme, ha főként zenéket-képeket-játékokat pakolok a telefonra.
2012. nov. 3. 20:11
 4/5 anonim ***** válasza:
WP-t annyira még nem ismerem de nem tudok róla,hogy csak úgy simám lehet rá telepiteni játékot.
2012. nov. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mivel hogy az android nyitottabb ezért személyre szabhatóbb és fizetős játékból szinte akármit ingyen rárakhatsz. A wp- nek jobb a kezelőfelülete de én ne bírom hogy egy háttérképet nem tudok beállítani. Szóval szerintem az android jobb.
2012. nov. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!