Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 710ről mik a...

Nokia Lumia 710ről mik a vélemények?

Figyelt kérdés

2012. nov. 3. 18:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletes, nekem ez az eddigi legjobb telefonom.

Sosem fagy le, de még csak nem is akadozik.

2012. nov. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Alkalmazások milyenek vannak rá? Van olyan market szerűség, mint a droidnak, illetve tudsz abban segíteni, hogy ennek hol tudok utánanézni?
2012. nov. 3. 19:17
 3/13 anonim ***** válasza:

A legjobb Nokia ár/érték szempontból. Van jövője, nem akad, nem fagy. Gyors, mint a villám, semmin nem gondolkozik, azonnal betölt minden. Egyszerűen kézre áll minden rajta. Van market. Piactér a magyar neve. Angolul Marketpalace. 120 000 app érhető el rá, így van választék bőven mindenből. Mindenre találsz valami használható appot, szóval...végtelen tudás kihozható belőle.

tapasztalatból írom. Háromnegyed éve vagyok egy ilyen tulajdonosa.

2012. nov. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi! Mi igaz abból, hogy nem mindig engedi felvenni a telefont, nem lehet az oldalsó gombbal a hangot szabályozni, 2 rezeg csörgés előtt és ennyi, illetve nem lehet vele normálisan sms-t írni? (több ilyet is olvastam, ezért kérdezem). Illetve pl. a droidos vibert meg tudnád nézni rajta, hogy van-e? Köszi
2012. nov. 3. 19:38
 5/13 anonim ***** válasza:

van a piactéren 2-féle viber is.

egy amit a gyártó adott ki, és még egy amit a nokia fejlesztett ki......ez utóbbit tedd fel.

2012. nov. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszi! Még soha nem volt Windows mobile, ezért kérdezek ennyit. A kijelző ennél is elfordul, és van rajta teljes billentyűzet?
2012. nov. 3. 20:06
 7/13 A kérdező kommentje:
Na és még 1 kérdés :) A gmail-el, vagy levelezővel mennyire bonyolult összhangba hozni? A droidon nagyon egyszerű, nem tudom win-en ez milyen
2012. nov. 3. 21:27
 8/13 anonim ***** válasza:
Elfordul a kijelző, teljes bill. van, és a szinkronizáció is tökéletes.
2012. nov. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A kijelző sokkal gyorsabban fordul el, mint az androidos telefonokon.
2012. nov. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én is úgy tavasszal vettem.Ahogy Sajtospálinka,én is imádom.Ez egy olyan op.rendszer-telefon kombo amit használat közben szeretsz meg,de nagyon.Minőség,úgy telefonban,úgy op.rendszerben.Droid Wp-hez képest egy bóvli sufnituningnak tűnik,mondjuk egy azonos árfekvésű samsung meg olyan a Nokiához képest,mintha üdítős palackból lenne.Ez az én 7 hónapos tapasztalatom.

Alkalmazások?:Testvérem iPhone5-öt vett,mutatott egy okos kis alkalmazást,ami nincs droidra,mondom hátha van a piactéren,hát kellemes meglepetés ért,volt.Nagyon fejlődik a piactér,avval nem lesz bajod,akármit mondjanak a droidfanok.(Sokszor olyan ír véleményt a Wp-ről aki csak a kirakatból ismeri,állítva marhaságokat)

2012. nov. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!