Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 800 típusú készülé...

Nokia Lumia 800 típusú készülékről milyen felhasználói tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vásárolni készülök egy ilyen készüléket, és érdekelne, hogy aki használja, mennyire elégedett vele. Akku, Szoftver érdekelne a legjobban.


Köszönöm a válaszokat előre is.



2012. nov. 4. 09:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem nincs gondom vele. Én még annó nagyon az elején vettem. Akkor gondok voltak az akkumulátorral. Érkeztek rá frissítések, utána tovább bírta. Én ha nem lógok rajta reggeltől estig. Akkor másfél, két napot simán elmegy. Főleg ha taskolod.

De ha attól félsz, hogy hibás az akku. (Amit nem hiszek, mert te 10000% hogy új szériásat kapsz.) De mégis ha nem bízol az akkuban, könnyen kiderítheted a hibát. Csak simán írd be a készülékbe, hogy *#06# az akksi 1450 mAh kapacitásából csak 1300 mAh-t használ a telefon, akkor az hibás készülék. De ha a zune-on keresztül frissíted, akkor a hibának meg kell szűnnie. De nem hiszem, hogy ilyen gondod lesz vele, mert ismerősöm kb 2 hónapja vette az övét. Az övvel semmi gond nincs.

A rendszer gyorsaságára, eddig soha senki nem panaszkodott. Főleg nem volt android tulajok. Viszont használni kell a zunet a fájlok zenék videók készülékre konvertálásához, nincs bluetooth file küldés. De ha minden igaz, akkor ez a 7.8-al megfog szűnni. Szóval ezt követően használható lesz a bluetooth.

2012. nov. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!