Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vehetnék max...

Milyen telefont vehetnék max 50. 000 forintból?

Figyelt kérdés

amire kellene: zene,film,fényképezés,videózás,játék,wifizés

a kamerája jólenne ha min 8Mp-es lenne.



2012. nov. 4. 14:02
 1/4 Babu_ci93 válasza:
amit biztosan tudnál venni, az nokia lumia 610. igaz, annak a kamerája csak 5mp-es, de minden menne rajta amit szeretnél. 29.990Ft a mostani ára ( ha jól tudom)
2012. nov. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nos, a Nokia Lumia 610-et nem ajánlom túlzottan. Elég instabil, kezdetleges. A Sony mellett állok most, impozáns és fiatalos. A hangzása pedig kiváló. Válogathatsz rengeteg közül: Xperia U, Go, Live. Mind megéri.

És nem kell tartani, a Sony magában is jót csinál. Nekem egy Sony Xperia P-m van, kicsit drágább, mint ezek, de teljesen meg vagyok elégedve vele.

2012. nov. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Xperia u.

Függetlenül lehet kapni ennyiért, és magasan a legjobb ennyiért.

2012. nov. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

az SE xperia Ray-t nézegettem...egész jónak tűnik.

Jah, az Xperia U is kitűnő lenne, csak nem tudom h az a !gb tárhely elég lenne-e

mert sajna nem lehet bővíteni :S

2012. nov. 5. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!