Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen androidos telefont vegyek?

Milyen androidos telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Sokan ajánlottak már Xperia Sola-t , Xperia U-t, Xperia S, és P-t is mondtak már. De nem tudom mi a különbség köztük és melyik éri meg jobban ár/érték-ben. Mit ajánlotok? 720p fontos lenne és lehetőleg nagy képernyő
2012. nov. 4. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:

720p mindegyikben van, mind 2 magos processzorral szerelt, sorrendben nagyjából így szokott lenni:


1. U-t az veszi, aki gyors szép telefont szeretne vásárolni, de elég neki a beépített 5,5 GB memória. 3,5 colos kijelzője van, 512 MB ram.


2. Akinek nem elég, az szokta a Sola-t venni, mivel az ugyanazt tudja, csak 3,7 colos a kijelzője és bővíthető.512 ram.


3. A P-nek sem bővíthető, de nagyobb a memóriája, de 4 colos és extra erős fényű a kijelzője, több RAM van benne, 1024.


4. S ezek közül a legjobb és egyben legnagyobb. 4,3 colos kijelző, már 1080 HD kamera, 2x 1500 processzor, legnagyobb pixelsűrűségű kijelző, 12,1 megapixel kamera stb.

2012. nov. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1. vok. Ja és ár-érték arányban az xperia U a legjobb, ennyi pénzét másik ilyen jó telefont nem kap az ember. Nekem is az van, így nem is írok többet róla, elfogult vagyok.:-) Ha nagyobb kijelzőset szeretnél, akkor ne az U-t vedd, bármelyik másikat, attól függően mennyi pénzt szánsz rá, mennyire kell a nagyobb kijelző.
2012. nov. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat sokat segített ! :)
2012. nov. 4. 18:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Az U valóban kiemelkedően jó készülék.
2012. nov. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!