Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel OT-995 vagy Nokia...

Lev30 kérdése:

Alcatel OT-995 vagy Nokia Lumia 710?

Figyelt kérdés
Most állok új telefon vásárlása előtt és nem tudom eldönteni , hogy melyiket vegyem meg az Alcatelt-t vagy a Nokiát. Nem ismerem az adroidot és a wp-t sem és nem is vagyok valami nagy mobil szakértő. Szóval az lenne a kérdésem hogy melyiket lenne érdemes megvennem és miért?? A válaszokat előre is köszi! :)

2012. nov. 4. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt szeretnéd, hogy az az 5 betű ott figyeljen a telefonod tetején, ami azt jelzi, hogy egy telefon gyártó telefonja van a kezedben, akkor a Nokiát javaslom. Nagyon gyors, nem akad, nem fagy. Van jövője, támogatott a rendszer is és a telefon is (Nokia részéről). Hiába Windows nevezetű rendszer fut rajta, ha egy kitűnően jó rendszer. Alkalmazás tára is már jelentős számú, sok a magyar fejlesztésű app, mindenre valami alternativ app....sorolhatnám még. A hardvere a két telefonban megegyező. Csak a Nokiában sokkal jobban optimalizált. Minden azonnal megy végbe, kézre áll minden.

Normális külső. Nem recseg, nem ropog. Szép kijelzője van, erős napfényben is jól látható. zenét, képet, videót a Zune-val tudsz feltenni. Eleinte utáltam, de mára megszoktam.

Nos, nekem az Androiddal szemben vannak előítéleteim, de majd jön egy kukarobot rajongó, és megcáfol engem.

2012. nov. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
megelőztél. de én is ezt mondanám. lehet a wp8-ra nem lehet frissíteni, de még így is bőven használható. rengetegen panaszkodnak itt is az alcatelre, hogy bár jó árban van, meg minden, de a rendszer eléggé akadós/fagyós. én a nokiát venném a kettő közül.
2012. nov. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Sajtospálinka, nemhiszem, hogy valalaki is megszólna ezért, aki meg igen, hát csak sajnálni tudom :)


Androidos vagyok, tehát én ezt így nyilatkozom: szeretem, mert gyors, és számomra ez is áttekinthető, nincs vele bajom, a Google Play pedig nagyon jó, mert mindenre van elgalább 10 alkalmazás...

2012. nov. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lumia 710, az első minden fontosabb dolgot leírt. :)
2012. nov. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1000x inkább a 710.
2012. nov. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) javítsatok ki ha tévedek de azt olvastam, hogy a lumiára nem jön ki a wp8 csak a wp7.8 és az appok amik wp8-ra jönne azok nem lesznek kompatibilisek a wp7.8-al.
2012. nov. 4. 18:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez igaz, de ez nem nagy gond, mert nagyon kevés olyan alkalmazás lesz ami CSAK wp8-al lesz kompatibilis.
2012. nov. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Először is döntsd el, hogy wp kell, vagy android.

Ha eldöntötted, akkor bármelyik rendszer mellett is döntöttél, jól jársz a kiszemelt telefonnal.

2012. nov. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!