Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefont szeretnék vásároln...

Új telefont szeretnék vásárolni! Ti melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Jelenleg Samsung Galaxy Ace-m van, de nem vagyok vele megelégedve, sokszor lefagy, és csak úgy jön helyre ha kiveszem az akksit! na meg naponta töltöm! :/

2012. nov. 5. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
mire kellene mármint mire használod?adatokkal dolgozol?tömörités?stb?
2012. nov. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudásra nekem elég lenne olyasmi mint a Galaxy Ace! Csak tartósabb legyen mint egy Samsung telefon!
2012. nov. 5. 14:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Ejj, a Samsung telefonok tartósak, csak csupán van ami nem valami jó készülék, ilyen az Ace.. az felett már jobbakat kapni, de más gyártó olcsóbban adja. Tudásilag elég lenne neked 1 Zte Grand X In is, de mennyit szánnál a készülékre? Mert lehet, hogy jobbat is tudunk ajánlani, és kiderül, hogy milyet is akarsz. Amúgy még az Alcatel OT-995 is szóba jöhet, de ott vannak a Sony-k, 2magot ajánlanak, csak valamiből ez, valamiből az hiányzik. Az Xperia P is jó készülék, csak nem bővíthető.
2012. nov. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sony Xperia Sola megfelelne az elvárásaidnak? 1Ghz kétmagos processzor 4.0 androidra frissítheted 3.7 érintőkijelző legjobb az árkategóriában.
2012. nov. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
DE am az összes telefont kell naponta tölteni ha használod
2012. nov. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha a galaxy ace-nél szeretnél jobb telefont olcsóbban, akkor az xperia tipo a nyerő választás, az ace árából vehetsz egy alcatel ot995-öt, egy kicsit drágábban meg xperia u-t, vagy sola-t.

Ezek értelemszerűen az árukkal arányosan nő a tudásuk.

2012. nov. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a kommenteket!Én is Xperiában gondolkodtam, azt hiszem maradok az Xperia U-nál!

Sajna a Samsungom már csak töltőn működik! :(

2012. nov. 5. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!