Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 0. facebook.com hogy is van ez?

0. facebook.com hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Kb 1 hónapja vettem egy Sony Xperia Tipo-t, T-Mobile-nál.

De hiába engedélyezem az adatforgalmat, akkor se jön be a 0.facebook.com

(Gyári böngészővel akarok felmenni igen.)


Akinek bármilyen ötlete van az írjon kösz



2012. nov. 5. 17:21
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Mielőtt mondanátok, használtam a google keresőt, a honlapjukon is megnéztem, de nem találtam rá választ nekem mértnem adja be.
2012. nov. 5. 17:24
 2/16 anonim válasza:
Kell, hogy legyen a kártyádon 15 ft! De nem hiszem, hogy ez baj.. :D ezen kívül semmi nem jut eszembe.. :D nekem is van vele bajom.. nekem működik, csak közben meg nyit egy másik alkalmazást ami veszi le a pénzt a telefonról.. és nem lehet bezárni..
2012. nov. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Milyen díjcsomagban vagy?

Van e aktív internet előfizetés (akár havidíjmentes is mint a netstart, de ugye azt okostelefonoknál határozottan nem ajánlom!)?

2012. nov. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ha az adatforgalom engedélyezése nálad abban merül ki, hogy raktál egy pipát az "adatforgalom engedélyezése" négyzetbe akkor rosszul használtad a keresőt. Ellenkező esetben elnézést kérek.


APNt beállítottad?

Adatelőfizetést kértél?

"Kártyás" előfizetés esetén minimális összeg van a kártyádon? ( Ennek összegében nem vagyok biztos azért nem írom forintosítva, emlékeim szerint száz forint, de ebben lehet tévedek)

2012. nov. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

van 3000 ft a telón,

domino feltöltős díjcsomag

nincs aktív internet előfizetésem (Ha lenne az apssok 1 perc alatt leszednék a 3000 ft ot, ezt elmondták nekem)

2012. nov. 5. 17:31
 6/16 A kérdező kommentje:

"APNt beállítottad? "


Ezt fejts ki kérlek bővebben hol, mit

2012. nov. 5. 17:33
 7/16 reptoid ***** válasza:

"nincs aktív internet előfizetésem"


Akkor sajnos itt meghalt a dolog.


[link]


A szolgáltatás feltételei

Havidíjas előfizetés vagy Domino előfizetés

+Adat-díjcsomag

2012. nov. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

de a testvéremnek egy samsung corby-ja van, (nincs op rendszer)

nincs net csomagja mégis beadja neki a 0.facebook.com-t :O

2012. nov. 5. 17:53
 9/16 anonim ***** válasza:

"de a testvéremnek egy samsung corby-ja van, (nincs op rendszer)

nincs net csomagja mégis beadja neki a 0.facebook.com-t :O"


Valamilyen APNhez mégis van hozzáférése ha nem is tud róla.


A mobiladatozásnak ( és ebben a 0.facebook.com is része) alapvetően 2 dolog az alappillére:


1. A hálózat meg kell, hogy "engedje" az előfizetőnek, hogy adatforgalmazzon. Egy úgy történik,hogy valaki valahol hozzárendel egy APNt a SIM kártyádhoz ( Igazából az MSISDN - IMSI kombót szerkesztgetik a HLRben )


2. Ezután meg kell mondani a telefonnak is, hogy milyen APNen keresztül próbálkozzon. ( Ezt általában egy konfiguráló SMSben elküldi a szolgáltatót a telefonodra , ha nem manuál nővérbe kell átmenned ( (c) SouthPark) és beadnod azt a néhány paramétert - adatfiók beállítás.


Megjegyzés: régebben az adatelőfizetés alap volt, tehát mindenki kapott valamilyen APN engedélyt adatozásra. Persze szolgáltatók erről nem tájékoztatták rendesen az előfizetőket és "jó" áron is kínálták a biteket. Megtörénhetett az, hogy valaki akaratán és tudtán kívül forgalmazott adatot a hálózatban amit jó pénzért ki is számlázott a szolgáltató ( pl egy időjárás widget fogyasztotta az adatot ). Ma már tudomásom szerint nincs ilyen alap beállítás.

2012. nov. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"

de a testvéremnek egy samsung corby-ja van, (nincs op rendszer)

nincs net csomagja mégis beadja neki a 0.facebook.com-t :O"


Most a tiédről van szó.

1. Net előfizetés kell.

2. Csipkebokor vessző

3. 15 Ft fölötti egyenleg

4. Hálózati fedettség az adatforgalomhoz.

5. Belföldön legyél

6. A mobilon a megfelelő beállítások

7. Alkalmas böngésző


Ha bármelyik nincs, akkor bukta.

Ahogy mondtad, nincs net előfizetésed.

Akkor nincs miről beszélni.

2012. nov. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!