Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon a jobb? Xperia...

Greta198 kérdése:

Melyik telefon a jobb? Xperia Live With vagy Galaxy S2?

Figyelt kérdés

2012. nov. 5. 17:43
 1/3 anonim válasza:
nekem csak Galaxy S2-m volt, de az nem túl jó, nekem totál zavarodott volt, a menüje is teljesen olyan volt, mintha már 5 éves lenne, és 100szor leejtettem volna...pedig nem.áhh, nem tl jó. :/
2012. nov. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Amit az első ír, az hatalmas hülyeség, én is használtam s2-őt, és szinte a legjobb telefon. Az Xperia Live-t simán elveri, minden téren. De kérdező, olvastál már jellemzőket vagy valamit? MErt a két telefon egyáltalán nem egy kategória. Már csak azért is, mert a Live az Sony, és a Samsung s2-je sokkal jobb. SAMSUNG a király!
2012. nov. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2 Az is hülyeség, amit Te írsz, már megbocsáss...


Kérdező:

Az S2 sokkal jobb, ez tény. De a maga árkategóriájában. Egy használt S2 60-80 ezer forint körül van, míg egy használt LwW úgy 26-35 ezer forint környékén. A maguk áráért mind a kettő az egyik legjobb saját kategóriájában. Ha van rá pénzed, akkor persze S2. (Vagy inkább egy Xperia Sola/P)

2012. nov. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!