Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola Defy telefonommal...

Motorola Defy telefonommal nem tudom letölteni a Google Voice Search (Google inc. ) nevű alkalmazást Google Playről. Ezt írja: Ez az elem nem érhető el az ön országában. Van rá mód, hogy mégis letöltsem valahogy?

Figyelt kérdés

2012. nov. 5. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Alapból nincs rajta? :O

Ha a telefon alján megnyomod hosszan (balról) az utolsó gombot, akkor be kell hogy adja. Vagy az nem az lenne?

Nekem nem a sima Dafy-m van, hanem Defy+, de gondolom azon is ott kell lennie..

2012. nov. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ha belemegyek egy keresésbe,akkor ott van a jele,de rámegyek,és általában a Google Playbe visz,ahol behozz a programmot,csak, hogy nem tudom letölteni...:/ ha hosszan nyomom a keresés gombot nekem az smsekbe lép be:/ ..sajnos nem tudom,hogy alapból rajta volt-e mert használtan vettem,de azt hiszem ez is defy+
2012. nov. 5. 19:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Pedig akkor jónak kell lennie. A plusz annyiban különbözik, hogy drágább (elég sokkal) és erősebb.
2012. nov. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

JAh és azt kihagyatam, hogy úgy tudhatod meg, hogy pluszod van-e, hogy a nyelve angol vagy magyar. Ha van benne megyar nyelv, akkor Defy, ha meg nincs akkor Defy+.

Mondjuk lényegtelen, mert mindegyiken kellene működnie :/

2012. nov. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát jólvan köszönöm.Azt értem,hogy alapból rajta kéne lennie(valószínűleg rajta is volt) de valahogy lekerülhetett róla:) de lenne még 1-2 kérdésem,ha már egy defy szakértővel beszélek:) 1.: amikor megkapram már alapból az ADW Launcher futott rajta,és nemtudom,hogy hova tűnt az eredeti(már az sincs a telón).Valahogy meg tudom még szerezni? 2.:hogy tudom frissíteni az androidot(most egy 2.3.4 es van)?
2012. nov. 5. 22:30
 6/6 Alex Fly ***** válasza:

Ha 2.3.4 verziójú Android van rajta, akkor az valószínűleg Defy+ lesz. Vagy főzött ROMmal vetted...

Az IMEI szám alapján a neten meg tudod állapítani, melyik típusról van szó (a "sima" Defy a plusztól csak a szoftververzióban és az akku kapacitásában (Defy:1540mAh, Defy+:1700mAh) különbözik). Gyári szoftot legegyszerűbben az RSD Lite programmal tehetsz fel pl itt is le van írva a menete:

[link]

De ha már flashelésre adod a fejed, akkor lehet, hogy jobban járnál egy modernebb (főzött) ROMmal -én pl. jelenleg a CyanogenMod 10 november 2-i nightlyjét használom (JellyBean 4.1.2); a telepítés menete a linkelt fórum topicjaiban ugyanilyen módon le van írva...

2012. nov. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!