Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akinek van ICS-vel rendelkező...

Akinek van ICS-vel rendelkező telefonja az írna róla egy kis információt-t? Mennyire használható, megéri-e, stb. Csak vélemények érdekelnek, videót már néztem egy rakatot ilyen készülékekről.

Figyelt kérdés

2012. nov. 5. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Mire vagy kíváncsi? Ingyen van, miért ne érné meg? Olyan nagy változást nem fogsz tapasztalni hogy új telefonod legyen tőle, az egész csak arra volt jó hogy felrázza az amúgy baromi unalmas androidot. A JB-ben lesz néhány technikai újítás, de az csak a nagyok kiváltsága lesz.
2012. nov. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 leves99 válasza:
Figyelj attól függ. Nekem Se LWW telefonom van (arról írok) és teljesen megvagyok vele elégedve. Arra sem emlékszem milyen volt eddig. :D. De nagyon fontos, hogy mikor frissíted a szoftveredet mindent törölj le! Szép gyors kezelhető. Nem hozta a megváltást. Úgy tudom a JB sem.
2012. nov. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igazából egy Huawei Ascend G330-as készülékre fáj a fogam, ha jól tudom alapból ICS-vel fog rendelkezni.

Miben különbözik mondjuk a 2.3 as androidtól?

Amúgy 'JB' alatt a Jelly Bean-t kell érteni? Bocs de ezzel még nem találkoztam, most kerestem rá google-ban...

2012. nov. 5. 22:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen az a Jelly Bean, igazából egy kicsit finomított ICS, semmi extra. Az eddigi készülékeim alapján az ICS érezhetően simábban fut mint a régebbi, az Asus Transformeremen pedig szerintem az üzemidőre is jó hatással volt. De amúgy igen, a világot nem ez fogja megváltani, de mindenképpen előny, ha az van a telefonon.
2012. nov. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

JB-n a Project Butter-t nem nevezném "kis extrának".

Android talán mindig is a legnagyobb hibája volt, hogy akármilyen erős hardver alatt meg tudott akadni, ha csak egy pillanatra is, JB-vel meg iOS/WP7-8 sebességű.


Egyébként 2.3-hoz képest nagyon sok a változás, a kinézet, a működés, a funkciók, túl sok van.

Ne foglalkozz ennyire vele, jó cucc, majd ha megvan próbálgatod.

2012. nov. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az ICS jó hatással van a legtöbb telefonnál az üzemidőre és a teljesítményre. Sok apróbb változást lehet találni még a beállítások között is illetve a felülete letisztultabb.

Az Android egy fejlődő dolog.

A Jelly Bean az egyik legújabb állomása ennek.


Azok a telefonok amiken android fut és jól fut rajta (vagyis nem gyárilag van a béka segge alatt a hardver) elvileg meg kell, hogy kapják a frissítést. Ez persze a valóságban úgy néz ki hogy a gyár kitolja e alá vagy a felhasználó felrakja e magának (mivel az XDA-n számtalan típushoz adják ki a portolt jobbnál-jobb szoftvereket).


Vagyis az ICS nem egy feature hanem egy jelzése annak hogy a gyártó hajlandó volt frissíteni a rendszerét (végre) most hogy már nyakunkon a Jelly Bean ez egész dicséretes.

2012. nov. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. nov. 6. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!