Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Sony Xperia Sola az jobban...

A Sony Xperia Sola az jobban megéri, mint a Sony Xperia P?

Figyelt kérdés

Hallottam olyan dolgokat a P-ről,hogy nem lehet bővíteni,de 16Gb memóriával rendelkezik.Ebből a 16 Gb-ból az Sony Xperia P az körülbelül mennyit használ fel alapból?????

(+1 KÉRDÉS!!!)



2012. nov. 5. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen érdekes a floating touch technológia, amit használ. Nagy különbség amúgy nem lehet a kettő közt. A Sony nagyon tucatgyártó sajnos...

Saccperkábé 15 gigád biztosan marad.

2012. nov. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mert én olyan 10-12 Gb-ra gondoltam,mert a Sola a 8Gb-ból 4Gb-ot használ,viszont van memóriabővítési lehetőség,akkor a P is 4Gb-ot használ?(szerintem megvan 8 Gb is)

a Sony Xperia P-nek van floating touch technológiája??

2012. nov. 6. 07:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs olyan technológiája, és egyébként a p az jobb telefon minden téren, de a sola jobban megéri az árát.
2012. nov. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Engem a Sola terén meggyőztetek.

Jó telefon jó gyártótol jó minőségben középáron.Én is ezt vettem volna meg,csak nem voltam biztos benne,hogy jót veszek meg.

2012. nov. 6. 19:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Cirka 13 GB-od marad meg, nekem legalábbis annyi volt. A Sola szerintem nem érte meg annyi pénzért, de te tudod. ^^
2012. nov. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!