Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S. O. S! Nem kapcsol be a...

S. O. S! Nem kapcsol be a Blackberry-m! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Akárhányszor megpróbálom bekapcsolni a piros kis lámpa világít rajta, de a kép nem kapcsol be. Próbáltam szoftverfrissítést, de az sem használt, mert a frissítés közepén kiadott egy ablakot, hogy csatlakoztassam újra a készüléket, mert nem lehet elérni, pedig mozdulatlanul hagytam a kábelt. Ráadásul a képernyő még akkor sem jött be. Nem tudom garanciás-e még..

UI.: IGEN BIZTOS, HOGY NINCS LEMERÜLVE!!


2012. nov. 6. 08:46
 1/5 anonim válasza:
Ugyanezzel a problémával vittem ma szervizbe a BlackBerry-met. Tedd ezt te is. Azt mondták egy hét múlva kész. Vidd be, mást nem tudsz csinálni. :)
2012. nov. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:) Már beadtam.. Azt mondták, megpróbálják megmenteni, de biztosat nem tudnak mondani:/ Remélem megtudják csinálni:)
2012. nov. 7. 19:59
 3/5 anonim válasza:
Megkérdezhetem, hogy végül mi lett a telótokkal? Visszakaptátok már, meglehetett menteni? Esetleg a probléma okát elmondták? Mert jelenleg én is ezzel küszködök, felteszem töltőre világít a piros lámpa egy darabig, de nem kapcsol be a telefon és egy idő után a piros fény is elalszik. :/
2012. nov. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Krisztian1221 válasza:
Hello mindenkinek!az a baj hogy nekem is ugyan ezt csinalja?valaki aki mar at esett ezen az egeszen??...valami tapasztalat??
2012. nov. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az enyém meghalt, beázott, teljes alaplap csere kéne(ami nagyon drága) mert egy része 'kisült'.:/
2012. dec. 4. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!