Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség béna voltam. Ért...

Segítség béna voltam. Ért valaki jobban a Samsung okostelóhoz, vagy olyan aki ismeri a Pannon rendszerét, hogy miket végeznek el garancián kívül is üzletben?

Figyelt kérdés
A páromnak samsung telója van beállította magának az érőntös billentyűkódot amivel ha 15 ször próbálkozol kér egy emailt és egy jelszót, én erről nem tudtam és ideadta hogy fejtsem meg, azt hitte nem leszek kitartó azonban az voltam és nem jöttem rá de a jelszóra nem emlékszik csak az emailre. Garancia nincs. Megoldási lehetőség? A pannon tudja törölni az alkalmazást vagy csak szoftverfrissítéssel lesz megoldható? Mert az most volt neki 5000 ft. Nem akarunk ujabb ilyen költséget. Van vkinek javaslata? A szidalmas válaszok kímáljenek hogy hülye vaok minek nyúlok hozzá, hülyéskedtünk de szarul sült el. Mivel ma már nincs panno zért írok ide ötletért, ha nem muszály nem vinnénk be üzletbe.

2012. nov. 6. 16:00
 1/3 anonim válasza:
Bemész a telenorba(pannon :D) ,és ott ingyen megcsinálják,ha jó fejek :] de tényleg,ismerősöm is járt így,és több telenor üzletet is végigjárt,és az egyikben ingyen megcsinálták neki pár perc alatt!:D
2012. nov. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg leírhatnád milyen telefon. Mert a neten van egy pár oldal ahol leírják mely típushoz, melyik billentyűkombinációval lehet visszaállítani teljesen alapra a rendszert.
2012. nov. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen közben megoldotta az uncsija megfejtette a jelszót :) köszönöm
2012. nov. 8. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!