Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4 vagy 4s? Valaki tud...

IPhone 4 vagy 4s? Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
megjelent az 5 is, de arról sokan mondták, hogy nem éri meg az árát, az alkalmazások rosszul működnek rajta, és nekem amúgyis a 4s jobban tetszik. De nem tudom eldönteni, hogy a 4 vagy a 4s a jobb-e?

2012. nov. 6. 16:14
1 2
 1/11 anonim válasza:

4s

de nem jobb annyival,hogy többet fizess érte mint a sima 4-ért.

2012. nov. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
melyikre van pénzed? 4-re 16 gb-os, 4S-re inkább a 32 gb-os ajánlott.
2012. nov. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
az az igazság, hogy még semmilyen iPhoneom nincs, ez lenne/lesz az első. nem nagyon tudom, hogy melyik a jó://
2012. nov. 7. 16:43
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Elmondom a különbségeket:

A 4S -en van Siri, egy gyors magán-asszisztens, ami jelenleg angolul, és még sok nemzetközi nyelven megy. Mindent tud majdnem.

Ezen kívül még vannak kissebb gyorsaság, kamera stb.

A 4-en Voice controll van, ami majdnem semmi. Csak külön egy szót ért meg pl. Internet és akkor rámegy. Ennyi.

Szerintem ha nincs még iProduct az otthonodban, nincs macbookod, akkor NEM annyira éri meg az iPhone.

iPhone 5 németeknek, amerikaiaknak való akiknek 739 dolcsi annyi mint nekünk negyvenezer. (Fizetéshez mérve)

Az egy tény hogy minőség ...

Samsung galaxy s3, olcsó, könnyű kezelés: windowsról is lehet rá tenni zenét, appsokat holott iTermékekre CSAKIS iTunesról...

2012. nov. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
mostmár énis a samsung galaxy s 3 mellett állok :))
2012. nov. 12. 17:46
 6/11 anonim ***** válasza:

Figyelj. Én nem mondtam , én nem állok egyik mellett sem.

Röviden: iPhone- minőség, magas ár- Márka:)

Samsung: gyorsaság, kevésbé stabil rendszer, alacsony árak.

De ha iPhone-on lenne sor, akkor ez attól függ mekkora képernyőre van szükséged...

2012. nov. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Még egy fontos: Wireless hotsopt!!!

Például nyugodtan ülsz az egyetemen, vagy suliba és bekapcsolod ezt az opciót, az egész teremben mindenkinek lesz wifije ha neked van 3G MBod a szolgáltatótól!

2012. nov. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
a legtöbb androidos telókon rajta van.
2012. nov. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
sgs3 olcsó? mihez képest? :O :D:D
2012. nov. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Az alkalmazások nem működnek rajta rosszul, hanem az iphone 5 előttiek ugyebár kisebb képernyőre készültek és emiatt a képernyő két szélén csíkok vannak mert az app nem tölti ki az egész képernyőt.

Ezek szépen lassan el fognak tünni ahogyan a fejlesztők frissítik és kompatibilissé teszik az appokat iphone 5-el

2012. nov. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!