Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha amerikábólveszek telefont...

Ha amerikábólveszek telefont azt kiszálítják m. o. ra és ha igen kell vámot fizetni?

Figyelt kérdés
Nexus 4-et akarok külföldől rendelni ha jól tudom azt használhatom m.o.-n mert az támogatja a gsm-t ha jól tudom . jóltudom?

2012. nov. 6. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt sem mondod kinél veszed..

Ettől függetlenül minden shopban, bárhol oda van írva hova szállítanak (hova nem).

Az adott oldalon nézd meg.

Ebben az árban vámot + ÁFÁT kell fizetni az ÁR+Szállítási költség együttesére kb. 30%..

Így kalkulálj, ha vámoséknak "megtetszik".

2012. nov. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
google play ról
2012. nov. 7. 18:01
 3/5 anonim ***** válasza:

És nem tudsz még kettőt kattintani????

Ott ezt látod, ha Magyarországról lépsz fel.

Sorry! Devices on Google Play is not available in your country yet.

We're working to bring devices to more countries as quickly as possible.

Please check back again soon.

Van még kérdésed?

2012. nov. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
van canadában élnek rokonaim és érdekelne hogy ha ők postárnák nekem akkor kellene e vámot fizetni?
2012. nov. 8. 07:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Miután EU-n kívülről érkezik megterhelhető VÁM+ÁFÁVAl, de nem biztos, hogy megteszik.
2012. nov. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!