Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mien telefont választanátok...

Mien telefont választanátok ha 500 Euro lenne rá a keret körülbelül. Kártyafüggetlen telefonra gondolok, pl Iphone 4G/ 4GS vagy Galaxy SIII. Meik a legjobb, és amit legjobban ki is lehet használni benne?

Figyelt kérdés

2012. nov. 7. 00:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%
Az Iphone 4 keveset tud. Egy akármilyen 60.000ft-os telefon is tud annyit.
2012. nov. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Jelenlegi telefonom még 40 euró sincs. Hülyetelefon, hozzám illő. A funkciók 3/4-ét soha nem használtam, s nem is igénylem. Ha lenne 500 euróm, amit elkölthetek, s ezt cserélni kellene, akkor vennék egy még hülyébbet 20 euróért. 480 euróból vennék olyan dolgot, amim most nincs, de valódi szükségem van rá.
2012. nov. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
mivel mac-re a büdös életben nem fejlesztettem androidra meg jó eséllyel fogok, ezért egyértelmű az irányvonal, de, hogy beruháznék-e egy SGS3-ra... hát... holt biztos, hogy inkább egy Asus Padfone 2-t vennék, de ez csak az én elkorcsosult ízlésem...
2012. nov. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Vagy nézz meg 1 Galaxy Note 2-t, én azt választanám.. de döntsd el te. Ha az nem tetszik, akkor GS3.
2012. nov. 7. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
27%
iPhone 4s!! 500 euróért találsz simán! Ha meg nem, akkor a 4 is nagyon jó!! Ne vegyél Galaxy S-t mert szerintem nagyon szar az árhához képest, és azt véve hogy egy Copy! A 4S meg hihetetlen. ha vannak iphoneos ismerősied akkor még jobb. (Facetime, iMessage, stb.) Szóval az iphone egy kifizetődő befektetés. Az App Store sokkal jobb mint az android market. És még egy csomó minden! iPhone a nyerő!
2012. nov. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
11%
csak helyeslni tudom az előző komentelőt mert az apple nem egy márka hanem egy "hit" ha egyszer veszel akár milyen appl-es cuccot meg fogod érteni ;)
2012. nov. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

ismerőseimnek, anyukámnak, már van 4 / 4s /5g is.. szóval tudom mien dolog, hogy mennyi minden körül övezi ezt az apple dolgokat.. meg fasza "érzés" :D

Csak ahogy nézegettem galaxy SIII , szép nagy kijelzője van.

2012. nov. 7. 22:07
 8/14 anonim ***** válasza:
Első:Fogadunk hogy gyorsabb mint pár 60 ezer forintos Droid..Az iPhone 4 még mindig jó telefon..Egy iPhone 4 tulaj.
2012. nov. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Golan Trevize ***** válasza:
Én olyat vennék, amiben alapból van helyesírás-ellenőrző...
2012. nov. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem gyorsabb, mint 1 Xperia S, mert lehet már 60ért kapni használtan gari nélkül, mint az i4-et.. De elég, ha csak az Xperia P-t nézzük.. azt is lehet kapni 60ért használtan + garival.

Baromság már i4-et venni, mert nem kapsz garival, csak kevés helyen. De nem értem az ilyet.. Oké, elmegy rajta minden, de már valljuk be, 2 éves.. Szóval idén még jó, de jövőre már lehet ez sem kap új rendszert..

2012. nov. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!