Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elég-e egy androidos telefonna...

Elég-e egy androidos telefonnak 512Mb ram (jövőre is tekintettel)?

Figyelt kérdés
Ugye egy androidos rendszer kb 200Mb ramot eszik, egy jobb játék X mb ramot foglal. Nem tudom, hogy melyik telefont vegyen Motorola Atrix 4G vagy Lg Optimus 2x -et. Atrix 1G ram, de csak 5Mpx kamera, de Optimus 2x 512Mb ram, de 8Mpx kamera és szerintebb szebb külsőileg és menüileg is.

2012. nov. 7. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Atrix 1 giga ram, Optimus 512 mega ami mindig elfogy, az optimuson a 8 megapixeles kamera is fos képeket csinál.
2012. nov. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Alex Fly ***** válasza:

Ez már 2 kérdés...

első: szerintem amíg tömegével adnak el 256-384 MB RAMmal szerelt készülékeket, illetve rengeteg régebbi, ma is tömegesen használt típus műxik ekkora memóriával, addig elégnek kell lennie. Általában a programfejlesztők célja, hogy minél többen használják a termékeiket, így nem a csúcshardverre fejlesztenek, hanem az átlagosra. Márpedig nem túl elterjedt a többgigás RAM...


Második kérdésedre nem tudok elfogultságtól mentes választ adni, mindenesetre szerintem a két gyártó között van némi különbség -és nekem az már elég...

2012. nov. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hogy érted a különbséget a két gyártó között? Melyik szerinted a megbízhatóbb?
2012. nov. 7. 17:52
 4/7 A kérdező kommentje:
Atrix nagyobb felbontáson dolgozik tehát ezért is kell neki több ram, láttam egy benchmark tesztet optimusnak 75 fps e volt, míg az atrixnak csak 45
2012. nov. 7. 17:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor szögezzük le, 2 darab optimus 2X-em volt, valamint 1 darab Atrixem,az optimus laggol, szar a kamerája, folyton elfogy a ram, a processzor ugyanaz a Tegra 2 mindkettőben, az atrix kijelzője szebb, több ram, felesleges vitatkozni.
2012. nov. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, atrixot lehet magyarosítani? Vagy vannak rá jó kis főzőtt romok?
2012. nov. 7. 19:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazából egyikkel sem foglalkoztam, anyanyelvi szinten beszélek angolul, romok pedig biztos vannak rá.
2012. nov. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!