Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vegyem? Samsung...

Melyiket vegyem? Samsung galaxy s3, vagy samsung galaxy note?

Figyelt kérdés
Ezeken kívül más nem érdekel, és tudom, hogy a note nagy, pont ezért szeretném, úgyhogy ezzel nem kell győzködni, hogy ne azt, mert az nem jó. Főleg az érdekelne, hogy melyik bír ki többet átlagos használat mellett (netezés, játékok, viber...), melyik gyorsabb, hogy bírják a strapát, szóval ilyen hétköznapi dolgok.

2012. nov. 7. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
S3 gyorsabb, de a Note aksija erősebb. az s3-ban van energiatakarékos funkció, ami az aksi élettartamát jelentősen növeli. SAMSUNG a király!
2012. nov. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ó jajjj, soha nem fogom tudni eldönteni. Köszönöm:)
2012. nov. 7. 21:56
 3/12 anonim válasza:

Én várnék a Note 2-re! Nagyon jó!! Szerintem 1-2 hét, és megjelenik!!


[link]


Itt egy összehasonlítás az S3-mal! Érdemes elolvasni. A végére tudni fogod a választ!

2012. nov. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tudom, de arra valószínűleg nem lesz pénzem:(
2012. nov. 7. 22:07
 5/12 anonim válasza:

Persze készülj fel, hogy ezeket már hátizsákban kell hordani majd!! Mindenképp vegyél kézbe egyet mind2 típusból, és használdd 5-10 percig.


(22:04-es voltam.)

2012. nov. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Minek ekkora tepsi? Telefonálásra alkalmatlan.
2012. nov. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Épp az ilyen hozzászólásoktól szerettem volna megkímélni magam...Nem ez volt a kérdés. Egyébként, hogy válaszoljak, arra jó, hogy nincs pénzem telefonra is, meg tabletre is, viszont telefon kell, mert a mostani használhatatlan, és akkor már vennék egy olyat, amivel tudok rendesen netezni is.
2012. nov. 7. 22:23
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Tabletet vehetsz 30 rongyért, a maradékból veszel egy rendes Sony-t, és legalább nem kell egy járólap méretű dologgal a fejeden mászkálnod.
2012. nov. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem veszek 30 rongyért olyat, amit fél év múlva dobhatok ki a francba, a telefonom kárán ezt már megtanultam. Egyébként még mindig nem ez volt a kérdés (pont nem érdekel, hogy hogy nézek ki a telefonnal a fülemnél, akinek nincs jobb dolga, mint az én kinézetemet kritizálni, azt nagyon tudom sajnálni), úgyhogy innentől ezt a vitát lezártnak tekintem. Normális, építő kommenteket még mindig várok.
2012. nov. 7. 22:47
 10/12 anonim ***** válasza:
S3-at vedd.Egyrészt kisebb és kalakításának köszönhetően jobban belesimul a kezedbe.A Note túl szögletes szerintem.Az S3-at jobban lehet használni a mindennapokban.Ez egyik,a másik meg hogy az S3-at inkább a Note 2-vel kellene összehasonlítani.Akkor viszont a Note 2 a nyerő.De ha arra nincs pénzed akkor S3.Egy jópár évig azis bőven elé lesz.
2012. nov. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!