Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Legolcsóbb telefon minimum 5...

Legolcsóbb telefon minimum 5 mp kamerával és wifivel?

Figyelt kérdés

2012. nov. 8. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Sony Xperia U (mellesleg 2 mag) Sony ericsson xperia mini (pro) Htc Desire X(2 mag), esetleg ha nem muszály android akkor Nokia Lumia 710
2012. nov. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mikey1988 ***** válasza:

Vagy régebbi modellek közül: Sony Ericsson Elm (j10i2) és az ikertestvére, a Sony Ericsson Hazel (j20i2). Mindkettő 5MP-es kamerával rendelkezik és WiFi-sek. Az Elm 2,2"-es kijelzőjű és klasszikus nyomógombos kialakítású. A Hazel 2,6"-es kijelzőjű és csúszkás billentyűzetű.


Megjegyzés: Elmből van még j10-es és a Hazelből pedig van méh j20-as számozású is, de ezekben nincs WiFi és a-GPS, amik már megtalálhatóak a j10i2-es és j20i2-es modellekben. Viszont a j10-ben és j20-ban a WiFi és a-GPS helyett elől is van egy VGA kamera. Ezek még amúgy 2009-es modellek és nem okosak.


Megjegyzés: Van nálam egy WiFi-s Elm, amit már nem használok, de tartalékként megtartottam, így nem adtam el. De ahogy itt érdeklődtem, nem tudnám sokért eladni, kb 8-12 ezerért, pedig 33 ezerért vettem Domino kártyásan. [Szívem szerint 15-ért akartam volna még tavasszal eladni, de aztán ahogy írtam, megtartottam tartaléknak]

2012. nov. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!