Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Flashtoollal akartam felrakni...

Kriszmo78 kérdése:

Flashtoollal akartam felrakni xperia minire a 042-es romot, de 13%-nál megállt a dolog valamiért. Flashing system. Sin-eddig a pontig jutott. Most a sony ericsson felirat után csak egy felkiáltójel van egy háromszögben. Mit lehetne még megpróbálni?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam másik romokat is, és másik flashtool programot is, de mindig ugyanott megáll. Companionnal meg nem tudom visszarakni, mert kikapcsol a telo.

2012. nov. 8. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a bootloadert nem piszkáltad,akkor a Pc progival elvileg vissza lehet rakni,mert ott eleve nem kell bekapcsolt állapotban lennie.


Dugd rá a telefont kikapcsolt állapotban,indítsd a pc programot,várj amíg felismeri, telefon javítása menüpont és bízz benne,hogy megjavítja. Ennél okosabbat nem tudok mondani.


Vagy szervíz :(

2012. nov. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jó lett. A hibajavítás megoldotta.
2012. nov. 9. 19:41
 3/3 anonim válasza:
szia milyen hiba javitasssal sikerült megoldanod a problémát mert nekem is ez a gondom lenne ? csak Ray-el
2015. márc. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!