Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok a...

Milyen telefont ajánlotok a felső kategóriából? S3, One X ilyesmi szintűekre gondolok. Indokkal légyszives. Telenortól

Figyelt kérdés
2012. nov. 8. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Note 2

Szép, és jóóó nagy. Könnyű rajta olvasni, könyvet, újságot, netet bármit, erős hardwer, és nagyon menő az a ceruzája :D nagyon elegáns is. Pl egy tárgyaláson sokkal jobb egy ilyet előcsapni, mint pl egy One X-et.


Amúgy win 8as Lumniak nem jönnek számításba? A most megjelenő 920 nagyon faja.

2012. nov. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 u.balázs ***** válasza:
22%
hardverileg a one x a legjobb note2 ben az a baj hogy nagy (főleg telefonálásnál) persze én ezt szeretem. s3 is nagyon jó de akkor már inkább one x. ha minden féle képpen samsung akkor note 2, s3 már le futotta a fő idejét( több mint 30millióat vettek!) de már nem annyira felkapott, note2 1-2 hét és kijön...
2012. nov. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 bamboochatheone ***** válasza:
Sony XPERIA T.
2012. nov. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3. tanulj meg olvasni légyszíves. köszi
2012. nov. 8. 22:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Második hozzászólótól kérdezem, hogy ugyan mért lenne erősebb a hardvere a htc one x-nek, mint a galaxy s3-nak?


"S3 már lefutotta fő idejét" LOL

- Elmagyaráznád, hogy ez mit jelent?

2012. nov. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 u.balázs ***** válasza:
előző.. értem mit akarsz kérdezni.. one x nek azért jobb a harvere mert neki tegra3 mas procija amire külön fejlesztenek játékokat(és egy picit újjab gyártási technologíával készült9 meg nem 4mag 1.4 hanem 4 mag 1.5(de ezt jobban ki is használja) S3 nem járta le fő idejét, rosszul fogalmaztam...Már nem annyira felkapott nem annyira veszik, igaz ez volt az egyik legtöbbet vásárolt mobil!
2012. nov. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az xperia t az ilyesmi szintű, és a legjobb ennyiért.

Ezek közül meg az one x a jobb.

2012. nov. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!